Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülő gyermeke előtt szégyenlő...

Szülő gyermeke előtt szégyenlősék? Tabuk?

Figyelt kérdés
Mennyire vagytok szülők előtt szégyenlősek? A szülők ezt hogy oldják meg?:) Esetleg gyerekük barátjai előtt? Ilyen melegekben? Fürdésnél?

2014. júl. 21. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne megoldani? Az én gyerekeim még kicsik, látjuk egymást pucéran. Ismertem olyat is aki világéletében a nudista strandra járt a szüleivel. Nekem mondjuk bizarr elképzelni, de neki ez volt a megszokott.
2014. júl. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
71%
Attól függ hogy hány éves a gyerek... Amíg őt nem zavarja addig szerintem oké. Engem 14 évesen kezdett el zavarni ha a szüleim látnak meztelenül vagy én látom őket meztelenül.
2014. júl. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Ne haragudj, de annyi ilyen jellegű kérdés van, szinte ebben a megfogalmazásban ... Hogy már nem tudunk mit mondani rá. Mindenkinél más, érzéstől függő.
2014. júl. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Én pl. sose láttam apámat meztelenül, és nem is hiányzik. Anyámat igen, de akkor még ovis voltam, később leszokott róla ő is. A bátyámmal volt, hogy együtt fürödtünk, de erre sem emlékszem, csak van róla kép. Szóval nálunk nem volt nagy divat. Apukám mindig gatyában mászkált otthon, ha átjött egy barátnőm, felvett egy köntöst. Ha átjött a férjem, akkor meg többnyire mindketten gatyában voltak, nekik ez az otthoni rucijuk.
2014. júl. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Fürdőszobaajtót becsukjuk, és ott vetkőzünk, fürdünk, öltözünk. A meztelenség a kisgyerekkor után már csak az adott személyre tartozik, felnőtként pedig rá és a párjára.
2014. júl. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!