Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a fenét csinálhatnék ebben...

Mi a fenét csinálhatnék ebben a helyzetben? Nem normális, amit anyám művel.

Figyelt kérdés
Itt vagyok 0 kajával, egy vasam sincs, semmi kaja itthon. Anyám már hónap közepén elveri a fizetését, aztán ez van. Itthon fetreng a TV előtt meg netezik, ha én nem csinálnám a házimunkát, egy disznóólban élnénk. Kenyeret nem volt képes hazahozni, akkor legalább csinálhatnék egy kis pirítóst. Persze a húgocskámnak, a kis hercegnőnek hozott enni, szegény nehogy éhes legyen. A barátoméknál szoktam egyébként enni, ők szívesen adnak, jobban szeretnek, többet adnak érzelmileg, mint a szüleim bármikor. Viszont anyu még tőle is "eltiltott", zsarol, hogy ha elmegyek hozzájuk, nem ad egy vasat sem az egyetemre. Nem tudom, hogy fogom kibírni ezt az egy hónapot...
2014. júl. 22. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. júl. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
19, most végeztem a gimiben
2014. júl. 22. 17:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Neharagudj de anyukadnak semmi koze hogy hova mesz es kit csinalsz mar nagykoru vagy igaz igaz hogy amig ott elsz vele adig mondhatja amit akar de lehet hazudni is hogy mesz a baratnodhoz vagy valahova mashova!!!
2014. júl. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, hogy nagykorú vagyok, de ameddig ő tart el (fogjuk rá, állandó keresetem nincs, csak néha van egy kis munkám), addig nem nagyon ugrándozhatok, az elköltözés meg nem játszik, mert mint mondtam, egy vasam sincs, majd sulikezdésre tudok dobbantani, de akkor úgy elhúzok, hogy vissza sem nézek.
2014. júl. 22. 18:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Keress munkát, és ha van pénzed, húzz el.

Ha nincs meló, és semmilyen lehetőség, akkor nincs mese, tűrj. Ez van.

2014. júl. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem tőle várnám a pénzt a továbbtanulásra, amikor ennivalóra sincs. Menj el dolgozni, költözz el, és gyűjts pénzt.
2014. júl. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!