Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért ilyen nem normális...

Anyám miért ilyen nem normális? Másnál is volt hasonló?

Figyelt kérdés

Szóval , ma vagyok 20 éves.

Van 1 21éves barátom, aki megszabta hogy mit ne dolgozzak és dolgozzak e( igen tudom kikell rakni stb...) Szóval anyám úgy jön a képbe, hogy ugye 20 éves vagyok, és hiába van 2szobám akkorse engedi hogy egyedül aludjak! Mindig mellette kell aludjak mint 1 gyerek. Mert ha nem szó szerint ( c.......ik) Mondtam neki 3napja hogy felkészüljön, hogy mostmár a saját szobámba alszok, nem hitte el. Mire ma szóba hoztam nagy vitát csinált és ki ált az udvara és onnan kiabált rám mindenfélét...És az neki a mentsége hogy ha a barátommal szemben nem tudom ki harcolni hogy, dolgozzak iskola mellet akkor mért őt kell eltaposni, és mért velük kell kivívni az önállóságot ! Én úgy gondolom hogy borzalmas 1év van a hátam mögött mint magán élet és családi..ezért szeretném, ha elsőnek anyámtól különülnék el, mert ez nem normális hogy 20éves vagyok és még mindig anyuci mellett kell aludnom!

Hozzá teszem anyám megfenyegetett hogy áramtalanít akkor hogy se tv se net se gép se semmim se legyen míg újra nem mellette a pótágyon alszom!

Tesómék már ki nevetik, apám pedig hiába veszekedik vele, mindenkinek van magyarázata amit add... Dili orvoshoz jár, sajnos már én is, orvos is hiába magyaráz neki.


Ez nem normális ugye ?


2014. jún. 11. 14:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%

valóban nem normális.

Menjél szépen a saját szobádba,anyád meg cirkuszol egy ideig, de aztán majd beletörődik.

2014. jún. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Apukad hol alszik?

Lehet, hogy azt gondolja, hogy ha egy szobaban alszotok, akkor szuz maradsz?

2014. jún. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudj de az írásod egy káosz. Egy normálisan megfogalmazott mondat nincs benne. Azt gondolom ez alapján, hogy jóval fejletlenebb vagy a korodnál. Így szerintem még bőven rá vagy szorulva a szülői támogatásra. Jobb ha nem mész dolgozni, hanem inkább a tanulásra koncentrálsz.
2014. jún. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szűz, és ez a poén hogy tudja

mikor Barátom itt aludt alszik, akkor nagy nehezen meg engedi hogy együtt aludjunk

de akkor is 5percenként nyitogat sose hagyott békén bennünket!

Apukám is bent alszik.

csak neked már nagyon kellemetlen ha pisilni bárhova idulnék mert nem tudok elaludni, akkor jön utánam, és addig cseszeget míg vissza nem fekszem

2014. jún. 11. 14:45
 5/22 A kérdező kommentje:

Kedves 3!

Elnézést de nem gépről írok , hanem telefon

Másik meg, dolgoztam! Nagyon sokáig! De akkor is ezt csinálta

És nem ez volt a kérdés!

Köszönöm

2014. jún. 11. 14:46
 6/22 anonim válasza:

Ez nem normális.

Ha egy gyerekről lenne szó még akkor sem egészséges. 20 éves vagy, felnőtt. (ihatsz sör, bort dohányozhatsz) Állj a sarkadra. És érvelj, állíts fel tényeket stb.

Apád ugye kiáll melletted, és csak nem hagyná, hogy áramtalanítson anyád. Tehát ha az érvelés nem segít, búj apuci mögé. Egy próbát megér. :) (Én is így szoktam XD)

Az írtad vannak tesóid. Velük mi a helyzet?

2014. jún. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Azt mondta Tesóimmal azért nem csinált így mert volt valakijük, és hamar ki repeültek ahoz képest.

Én nem értem, hogy engem mért kell pátyolgatni ennyire! Úgy gondolom ha ők nem lesznek azaz a szülők akkor nagyon megfogom szívni ha ezt tovább engedem neki.

Sajnos semmi életem nincs.

Barátom miattse de ő még rá tesz 1 lapáttal.. Mert barátom előtt nem ki áll mellettem , hanem így csinál amit lát és ez nem tesz jót!

Dolgozó lány voltam, de sajnos akkor is igy csinált! És már ezt én nem birom lelkileg mert nekem ez sok.

Mai nap alkalmából mindenen változtatni akarok, hogy önálló legyek ,legalább annyira mint rég!

De nem engedi, és ez borzlamas!

2014. jún. 11. 14:53
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak anyád, de az egész bagázs beteg. Téged is beleértve. Aki 20 évesen az anyjával alszik, az nem normális. Nem csak az anya, de a "gyerek" sem, aki ezt megteszi. Tőlem nem csak áramtalaníthatna, de már otthon sem laknék, pont leszarnám, mit akar, vagy mit nem. Nem csak anyád, a barátod, de te sem vagy normális. Ez a nagy igazság. Lehet sírni, meg lehet tenni ellene. A te életed.
2014. jún. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de anyukáddak komoly gondok vannak. Muszáj lesz erőteljesebbnek lenned, különben még 20 év múlva is együtt fogtok aludni. Engem nem érdekelne a zsarolása, akkor "áramtalanítson, úgy sem lenne sokáig kivitelezhető. Vagy költözz el otthonról.
2014. jún. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Kedves 5!

Tudod , ismeretlenül nem mernék ilyet mondani !

Másik szerinted nem tettem ellene?

Mikor felakasza magát, meg elszalad elmegy itthonról , nem hiszem hogy én lennék a beteg mert terorizálva vagyok!

2014. jún. 11. 14:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!