Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennétek ilyen helyzetb...

Ti mit tennétek ilyen helyzetben, ha a gyermeketekről fejlődéséről lenne szó?

Figyelt kérdés
Külföldön élünk, a gyermekünk itt jár oviba. Az egyik kolléga is ki akarja hozni a családját. Megkértük hogy ne pont abba a faluba jöjjenek már ahol mi vagyunk, hogy a gyerekek ne egy oviba járjanak, mert az a mi gyermekünket visszavetné a nyelvtanulásban, az övé meg még nehezebben tanulná meg. Erre az volt a reakciója, hogy ő ezt lesz*rja, neki az a lényeg hogy a család kint legyen. És halljuk a többi kollégától, hogy nemcsak hogy abba a faluba akarnak jönni, hanem abba a házba is ahol mi lakunk. Olyan nagy kérés az hogy 7km-rel odébb költözzön???? Keressem meg esetleg az élettársát, hátha ő megérti az én gondom, mert úgy látszik nála igencsak süket fülekre találtunk.
2014. júl. 23. 13:05
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Azt azért szeretném kiemelni, hogy nekem nem azzal van gondom, hogy kijön az ő családja is, mert teljesen megértem milyen rossz hogy ő itt, a család meg otthon. Mi is így éltünk két évig, tudom milyen. Nekem azzal van gondom hogy miért pont ide!
2014. júl. 23. 13:06
 2/38 anonim ***** válasza:
90%
Valamilyen szinten megértelek téged is, de számomra valahogy furi beleszólni abba, hogy a másik hová költözzön.
2014. júl. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
69%
Biztos sokat mondtátok neki, hogy milyen jó ott nektek, ahol most vagyok és ezért akar oda menni. És mivel oda megy ahova akar, ezért te nem fogod tudni megakadályozni.
2014. júl. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
92%
Ugyan már! A gyereked így is - úgy is megtanulja az idegen nyelvet. Én nagy ívben tennék rá, hogy te mit akarsz.
2014. júl. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
86%
A munkahelyetek biztositja a lakast, munkat, ovit, stb/ Azert kerdem, mert kollega. Viszont ha munka altal jonne ki, en nem solnek hova vigye a gyereket, hol lakjon. A gyereket nem fogja visszatartani a masik. Te leszel majd legjobban meglepodve, hogy meg otthon is a magyarok kozott is a ket gyerek az adott nyelven fog csevegni nagyon hamar. En helyedbe inkabb segitenem oke, t nem azt kerdeznem, hogy miert pont ide. Tudod, pont ilyen tipusu kerdesekert van meg a rossz hir kulfoldon a magyarokrol. Hogy mennyire irigyek, nem segitokeszek.
2014. júl. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
95%
Azt ugye nem gondoltad komolyan, hogy te fogod megmondni másnak, hogy hova költözzön? Kinek képzeled magad?
2014. júl. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 Andizsuzsi ***** válasza:
94%
Ha én külföldre (vagy bárhová) akarnék költözni, pont le@asznám, hogy másnak mi a véleménye róla. Szerintem posztold ki a face-ra, hogy kéretik a magyaroknak máshova költözni, mert a ti köreiteket zavarja a magyar szomszédság. Sosem szoktam ilyet írni, de őrült nagy tahó vagy.
2014. júl. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
94%

Ne haragudj, hogy ezt így megkérdezem, de: normális vagy???


Kisajátítottad azt a várost, vagy mi?

Hát megáll az ész, komolyan. :D Még szép, hogy nem hallgatnak rátok, az kéne még. Stipi-stopi, vagy micsoda??

2014. júl. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
93%
Az égvilágon semmi közöd hozzá. Ha nem tetszik, vidd te máshova a gyereked, ők is odaviszik, ahova akarják. Az meg butaság, hogy ez fogja hátráltatni a nyelvtanulásban, nem ezen múlik.
2014. júl. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
89%
Semmi közöd hozzá.
2014. júl. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!