Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukám ha itthon van egész...

Apukám ha itthon van egész nap csak alszik és nagyon ideges ha valaki felébreszti. Hogyan segítsek neki?

Figyelt kérdés

Minden nap ez van. Délelőtt dolgozik, utánna hazajön, megebédel, és reggelig alszik. Olyan rossz, hogy semmit sem lehet csinálni itthon, mert ha Apu felébred, akkor mérges hogy nem hagyják aludni. Most is amikor hazajöttem és véletlenül kicsit becsapódott az ajtó, már kiabált és káromkodott hogy miért nincs csend ebben a házban. De ahogy meglátta hogy csak én jöttem haza akkor már nem kiabált. Nekem ilyenkor mindig lelkiismeret furdalásom van hogy nem hagyom aludni.

13/F


2014. júl. 23. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit dolgozik apud? Mond neki, hogy szeretnél vele egy kicsit több időt eltölteni.
2014. júl. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Olyasmi miatt ne legyen lelkiismeretfurdalásod, ami elkerülhetetlen. Más lenne, ha hangosan zenét hallgatnál, de itt most nem erről van szó. A mindennapi élet tevékenységei bizony sokszor némi zajjal is járnak, hidd el, ezt apukád is megérti, de amikor az ember fáradt, nem mindig gondolja végig a dolgokat. Talán beszélhetnél is vele erről, szerintem megértené, hogy nem őt akarod zavarni ilyenkor.
2014. júl. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ne legyen lelkiismeret furdalásod!
2014. júl. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!