Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukámmal szeretnék élni de...

Apukámmal szeretnék élni de mit tegyek?

Figyelt kérdés
15éves vagyok, apukám kint dolgozik angliában, de én mindig is jobban szerettem mint anyukámat és anyukámmal nem is jó a kapcsolatom, régebben ivott, a pasija iszik , állandóan kiabál és apukámat is szidják stb! Apukám nagyon ritkán jár haza 1évben 1x vagy 2x és ki sem mehetek hozzá pár napra sem hogy lássan! Apukámmal szeretnék élni! Mit tegyek? Hova menjek?
2014. júl. 24. 10:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Először is beszéld meg apukáddal, hogy vállalja e a nevelésed, és ha igen, forduljatok bírosághoz gyermek elhelyezés ügyben.
2014. júl. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kérd apukádtól, hogy indítsa el a gyerekelhelyezés újra tárgyalását. Ott megkérdeznek téged is és ha vele szeretnél élni biztos hozzá is kerülsz. Utána lehet gyámüggyel engedélyeztetni a költözést is.
2014. júl. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Beszéld meg apukáddal, ha ő is ezt szeretné, akkor keressetek egy ügyvédet, aki pontosan elmondja, hogy mit kell tenni. Illetve apukád beszélje meg anyukáddal, hogy ő mit szólna hozzá.
2014. júl. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Külföldre mind a két szülő beleegyezése kell, ha anyud nem megy bele, akkor gyámhatósági engedély kell, amihez bizonyítani kell, hogy kint megoldott a lakhatásod, az oktatás, stb....
2014. júl. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Természetesen apukám is szeretné! Lakhatás és egyéb dolgok is megvannak!
2014. júl. 24. 11:05
 6/14 anonim ***** válasza:
Szinte teljesen eselytelen, hogy kulfoldre engedjen a gyamhivatal....
2014. júl. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Utolsó szerencsére hülyeség amit írsz, 15 éves gyereknek van már beleszólás és bíróság is figyelembe veszi mit akar.
2014. júl. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem hülyeség amit irtam, kedves utolso. Kulfoldre költözésrol van szó, ott kicsit komolyabbnak a szabályok.
2014. júl. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Gyámügy engedélyezni fogja még kisebb gyereknél is engedélyezi nemhogy 15 évesnél. Csak előnyére válik a költözés, igen még ha fáj is hülyeség amit írsz.
2014. júl. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. júl. 24. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!