Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti kaptatok lakást a szülőktől...

Ti kaptatok lakást a szülőktől? Milyen alkalomra, hogyan? Ki választotta a lakást?

Figyelt kérdés
2014. júl. 25. 14:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kaptam.
2014. júl. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
64%

Dehogy kaptam :))))


meg a lotton se nyertem )))


ej, de tudom 'irigyelni' egyesek gondjait :)

2014. júl. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Én nem (szerettek volna venni, de én még túl mobil vagyok hozzá, nem akarom még).


Volt barátom viszont kapott. Azért, mert lediplomázott, talált munkát, és a szülei eladták a lakásukat, hogy egy kisebbe költözzenek, a különbözetet megkapta az exem, és vett belőle egy 3 szobást egy szalagpanelben a külvárosban. Ő akkor 26 éves volt, kiadta az egyik szobát egy jó barátjának, akitől a rezsit kéri el lakhatásként (vagyis 35 rugót), így a fizetése teljes egészében megmarad.:)

2014. júl. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
44%

Én kaptam. Nem volt alkalom csak úgy megtehetjük na :D

És anyám választotta lévén ő is fizette az egészet.

Tulajdonképpen a tulajdonjog is nála van jelenleg , de tök mind 1 mert nekem vette és azt mondta h egy ajándékozási szerződéssel oda adná bármikor.


De nem kérem minek ?

Úgy is akkor vagyok ott amikor akarok.

2014. júl. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Páromnak most vettek a szülei. Ott ahol ők laknak, az utcában... párommal mi oda sose fogunk költözni, ha megkérdeztek volna róla akkor el is mondtuk volna. De nem szóltak, csak úgy megvették. Eladni úgysem merjük mert iszonyúan megharagudnának, de mégis most mit kezdjünk egy lakással? Mi a fenéért kell odavágni a gyerek elé egy 20milliós lakást, hogy nesze, ilyen kedvesek vagyunk, ez a tiéd... még csak karácsony sincs.

Szóval ezzel nem lettünk kisegítve egyáltalán.

2014. júl. 25. 14:46
 6/24 anonim ***** válasza:
86%
Én az ovis ballagásomra kaptam egy budai villát.
2014. júl. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
62%

18.szülinapomra és én választottam ki.

18/L

2014. júl. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
58%
Nincs itt válság, kérem szépen.
2014. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem kaptunk, de 2-2 milliót kaptunk kezdésnek nővéremmel.
2014. júl. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Hogy tudtak neki venni úgy lakást, hogy ő nem tudott róla?

Egyébként minket mindkét részről támogattak, úgy hogy nekünk is megfelejen. A férjemnek vett az apukája egy pici lakást. Elmondta, hogy mennyi pénzt tud rá adni és közösen kiválasztottuk. Ide be is költöztünk és 10 évig ott éltünk. Nekem úgy segítettek a szüleim, hogy amikor a nagyapám meghalt, a lakását (amit anyukám örökölt) eladták és ennek az árát adták nekem.

2014. júl. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!