Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szólnátok ha azt mondana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha azt mondana az anyósotok gúnyosan úgy nézel ki ebben a ruhában mint egy mislen baba. A ruhát a férjetek választotta és kiadja a homokórát persze, de az nem mislen nem? 170/62 98 58 101 nem vagyok kövér de homokórás az alakom

Figyelt kérdés
Megjegyzem anyos kb 160 cm 90 kg es a dereka vastagabb mint a csipöje tehat nem tudom mi alapjan dumal
2014. márc. 9. 12:11
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
17%
Hát te sem vagy épp karcsú :D
2014. márc. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
73%
Mit érdekel téged, hogy mit mond az anyósod,ha a férjednek tetszik és õ választotta!
2014. márc. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem akkor mondják hogy Michelin baba, amikor valaki hurkás, semmi köze az alakhoz.. De ha a férjednek meg magadnak tetszik, akkor ne foglalkozz anyós véleményével.
2014. márc. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
70%

"mislen"???!

Hát ez fájt....


Miért hirdeti mostanában ennyi ember a saját műveletlenségét ilyen büszkén?

2014. márc. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
76%

Kiadja a homokórát meg mislen XDDDD Homokórás :D:D:D


Beszartam a röhögéstől :D


Gondolom egy csúnya ruháról van szó, ami sok helyen ráncolt, összenyom, és nem előnyös az alakodra.

2014. márc. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
65%

5.: nekem 55-ös derekam van szintén 100-as fenékhez :D

Alkat kérdése, nekem pl. nagyon széles a csípőcsontom, ezért a csípőbőségem is nagy (amit ugye a fenék legszélesebb részénél mérünk). Viszont a kérdezőnél magasabb vagyok, és csak 55 kg. Előfordul az ilyesmi :D

2014. márc. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Nagyon előnyös az alakomra mert kiemeli a formam. Csomóan megdicsertek benne me bámultak a pasik. Épp azért írtam meg az adataim hogy 58 as derékkal csak nem vagyok hurkas...lapos a hasam. A mellem nagy és a fenekem. A többi részem vékony.sportolok hot iron 2 naponta izmos vagyok . Nem értem miért rosszindulatuskodik
2014. márc. 9. 13:23
 8/39 anonim ***** válasza:
43%
Jah.. az már dícséret "me megbámultak a pasik"?!
2014. márc. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
46%

Bocs, de nagy mellre, nagy fenékre és karcsú derékra elég h.ülyén nézhet ki a tapadós ruha.. Lehet nem azért bámultak a pasik, mert olyan jó nő vagy benne! :D


Érdemes külső szemlélőtől is meghallgatni néha az igazságot. Pld. fotózd le magad a tükörben, a fejed takard ki, és tedd fel a képet.. mindjárt jobban látnánk, mi is a helyzet.

2014. márc. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
66%

Engem nem érdekelne mit mond, kivéve, ha önértékelési problémáim vannak. Gondolok itt az akár túl pozitív, akár túl negatív önkép.

Kérdező, ha a férjednek így tetszel, ha te ki vagy békülve önmagaddal, akkor ne foglalkozz ezzel.

A kép tényleg jó ötlet. Kapnál hideget, meleget itt az biztos, de azért le tudnád szűrni mi az igazság.

2014. márc. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!