Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Összevesztem anyukámmal és...

Összevesztem anyukámmal és olyanokat mondott, amivel nagyon megbántott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyukám kisebb koromban szeretőket tartott és amikor gondolta átvitt a szomszédhoz,hogy vigyázzon rám amíg ő elvolt... 14 éves koromban kidobott,h költözzek apumhoz mert az akkori férje nem szívlelt engem. Vége lett annak a kapcsolatnak most ő is itt él velünk.

Tegnap olyanokat vágott hozzám,h ő élni akart miért nem tehette meg én csak teher voltam.. nem segítettem neki az üzletvezetésben meg hasonlók. 12-13 évesen nem hiszem,h lett volna bármi közöm is hozzá.

Meg azt mondta,h egy drogos k. vagyok. Miközben pont nem és még dohányozni is ritkán szoktam.

Most meg ki akar menni külföldre és nem szeretne visszajönni.


Anya 57 éves én pedig 22. Válaszokat/tanácsokat előre is köszönöm.



2014. júl. 25. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Szakíts meg vele minden kapcsolatot. Előtte mondd el, mit érzel, aztán lépj!


Már mikor kidobott, akkor ezt kellett volna tenned, egy életre hátat fordítani neki, mert az ilyent embernek sem nevezném - az "anya" pedig végképp kizárt.

2014. júl. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sztem had menjen jobb lesz neked is igy messze tavol tole :( Nagyon sajnalom hogy ilyeneket vagott a fejedhez :(
2014. júl. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt olvasd el, gondold végig. Te ne kövesd el az anyud hibáit. Ennyit tudok csak tanácsolni. Én a cikk olvasása után sok mindent máshogy gondolok.

2014. júl. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nezd vegulis abbol ahogy gyerekkorodban bant veled eleg egyertelmuen kifejezte hogy mit erez. Ugyhogy ezutan ez a par mondat mar nem tesz semmit.
2014. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi a kerdes? Eld az eleted, ennyi.
2014. júl. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy édesanyád mit érzett,vagy érez irántad,az az ő baja!

Ha te követed ebben, az pedig a tiéd.

Aki

2022. febr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Folyt.

Aki nem szereti szüleit, önmagát sem szereti s így nincs képessége bárkit szeretni.

2022. febr. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!