Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Összevesztem az anyámmal. Mit...

Összevesztem az anyámmal. Mit lehet ilyenkor tenni? Szeretném ha újra megbízna bennem

Figyelt kérdés
Összevesztem az anyukámmal mert a tudta nélkül voltam vásárolni és nem mondtam meg neki. Reggel egy rövidnadrágban mentem el otthonról, aztán átvettem a szoknyát amit vettem. Délben bejött hogy hazavigyen az öcsémmel együtt mert a városban volt, így látta a szoknyát és rájött az egészre. Mondta, hogy már nem bízik bennem meg ilyenek. Mit tegyek hogy bízzon meg bennem és kitehessem még a lábam a házból? Azt mondja bizonyítsak neki. Hogy lehet ilyenkor "bizonyítani"? Mindenképp vissza akarom nyerni a bizalmát. Azért nem szóltam neki mert tudom hogy nincs jó véleménye a plázázásról meg ilyesmikről, de most azt mondja elengedett volna ha szólok, az a baj, hogy nem mondtam meg hanem titokban tartottam. Valaki segítsen pls

2014. ápr. 15. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kérj bocsánatot.

Mond el,hogy mit érzel. Mond el a félelmeidet, ami miatt hazudtál neki. Aztán pedig kérd, hogy ne haragudjon.

Ami a legfontosabb: Ezek után légy őszinte hozzá :)

2014. ápr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha hibáztál, kérj tőle bocsánatot. Egy anyai bizalom nem törhet el ilyen szamárság miatt, mert akkor az annyit is ér.
2014. ápr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!