Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám túl szigorúan fog,...

Anyám túl szigorúan fog, pedig nem is vagyok rossz. Mit tegyek? :c

Figyelt kérdés

Alig enged el valahova, sose bízik meg bennem, mindig ellenőrzi a facebookomat... Néha már úgy érzem, hogy ő akarja irányítani az egész életemet. Oké, hogy nevel, de így nem érzem magam szabadnak, olyan, mintha ketrecben élnék, és nem lenne saját életem. Pedig azért nem vagyok rossz tanuló (4es átlag), nem cigizem, nem szoktam flegmázni, nem viselkedek/öltözködök kihívóan, (bezzeg a kortársaim) és mégis ilyen...

Mit tegyek? 13/l



2014. júl. 25. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Ha megmutatod neki, hogy felelősségteljes vagy és megbízható, lehet, hogy kevésbé akar majd ellenőrizni. Adtál valaha okot arra, hogy ne bízzon benned? Mert ha nem, akkor üljetek le, és beszéljétek ezt meg... Kérdezd meg tőle, miért nem bízik benned. Ezen kívül pedig azt tudod tenni, hogy kicsit többet segítesz otthon a házi munkában, szorgalmas vagy, a legtöbb szülőnél ez beválik.
2014. júl. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
Lázadj. 13 évesen épp itt az ideje.
2014. júl. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olvasd el Daniel Quinn: Az én Izmaelem
2014. júl. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
13éves vagy én 17leszek egy hónapon belül és nem találkozhatok a barátnőimmel/barátaimmal...pizzázni nem mehetek el strandra nem mehetek el... randizás ki van zárva...folyton veszekedünk..egy burokban tart...félt vagy nem is tudom de ez nekem is sok, pedig aztán én sem vagyok lázadó típus, kihívóan öltözködő. szerintem ezeknél a szülőknél nincs megoldás...mindennel próbálkoztam de semmi...a szilvesztereimet.. itthon tölttöttem egyedül mert nem engedett el egy házi"buli"ba amit az osztálytársaim szerveztek és lettünk volna 15en kb. osztálytársak és barátok...szerintem te még mindig jobban jártál mint én
2014. szept. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!