Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok az olyan családr...

Mit gondoltok az olyan családról, aki már telefonon átszól a már mikor egy házban vannak?

Figyelt kérdés
Nem rontja a kapcsolatot, hogy nem lemennek személyesen beszélnió kérdezni valamit, hanem csak telefonon lecsörög?

2014. júl. 15. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
egészségükre
2014. júl. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Udvarias, nem akar zavarni.
2014. júl. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi elég hosszú házban lakunk, és ha lusták vagyunk átmenni, vagy nem akarunk kiabálni,akkor áttelefonálunk a másik végébe hogy pl kész az ebéd.
2014. júl. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Én mikor alszok és olyan meleg van a takaróm alatt és kell valami mindig felhívom anyámat aki már fent van,hogy hozzon nekem valamit. Ingyen beszélünk :D
2014. júl. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagy házban elmegy, kisebb lakásban én lustaságnak tartom.
2014. júl. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Mellétenném még azt is hogy nem azért tudunk járni, nem azért van két lábunk hogy egész nap az ágyban heverésszünk vagy a tv előtt (kivételt képeznek ez alól a mozgássérültek természetesen).
2014. júl. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem rombolja a kapcsolatokat, hogy szólnak telefonon, hogy gyere enni.
2014. júl. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Természetesen nem.
2014. júl. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!