Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam, hogy a volt barátom...

Elmondjam, hogy a volt barátom megütött, ha szentnek hiszik a szüleim?

Figyelt kérdés

Együtt voltam apa egyik legjobb barátjának a fiával, ő volt az első barátom. Anyáék nagyon szerették, mert az a típus, akit a szülők imádnak... Jó családból való, az egyik legjobb gimnáziumba jár, nem bulizik, jól nevelt. De én meghaltam az unalomtól mellette, nem voltam boldog. És megcsaltam, majd szakítottam vele egy olyan fiú miatt, aki az ellentéte mindenben. Vicces, népszerű, jól érzem magam vele és azóta tényleg elég sok minden megváltozott az életemben, olyanokat csinálok, amikre régen sosem gondoltam.

De anyáéktól a mai napig hallgatom, hogy nekem a volt barátom az Igazi, miért nem hiszem ezt el és hasonlók.

Azt viszont nem tudják, hogy mikor szakítani akartam vele először, megütött. Nem akartam beszélni róla, csak a legjobb barátnőm és a barátom tudja. De már elegem van és lehet, hogy jobb lenne, ha tudnának róla, nem?

Csak félek, hogy akkor a családi barátság is tönkremenne.


2014. júl. 29. 14:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak amikor megint felhozzák, hogy "a volt barátod az igazi blabla" és akkor erre válaszolj: hogy neked nem olyan férfi az igazi, aki bántott!
2014. júl. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mondd el!
2014. júl. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Melyik volt előbb? Hogy elmondtad neki, hogy szakítani akarsz és ezért megütött; vagy megcsaltad, ezután szakítani akartál, és ezért ütött meg?
2014. júl. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
49%

Az elmondottak alapján tényleg egy rendes gyerekről lehet szó. mondhatnám, hogy kár érte, de szerintem nem sokat veszített veled.

Az hogy te meghaltál az unalomtól, nem az ő hibája szerintem.


> És megcsaltam, majd szakítottam vele egy olyan fiú miatt, aki az ellentéte mindenben.


Szerintem bőven megérdemelted azt a büdös pofont. Remélem nagy volt.


Anyádék meg fölöslegesen próbálnak neked segíteni, vagy nevelni téged, sajnos már késő.

2014. júl. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Igen elmondhatod és még azt is, hogy ha neked tényleg ő lett volna az igazi, akkor nem tudtad volna megcsalni sem
2014. júl. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%

Ha a fiú csalja meg a lányt: szemét, bunkó.

Ha a lány csalja meg a fiút: szegény, unatkozott, mert a fiú szemét, bunkó volt.


Logika? :D


(Mondom ezt nőként!!)

2014. júl. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha legközelebb szóba hozzák, mondd el az egész sztorit. Nem illetek egymáshoz, mert neked nem való olyan férfi, aki megüt, neki meg nem való olyan nő, aki csalja.
2014. júl. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Már korábban is szakítani akartam, azelőtt, hogy megcsaltam volna. De érzelmileg zsarolt, meg jött azzal, hogy nem tudna élni nélkülem, nem akarhatom, hogy tönkremenjen az élete.

Persze, nagyon rendes az, aki úgy megüt egy lányt, hogy az elesik és még akkor is próbálja ütni, amikor már a földön van... Tényleg, igazi úriember.

2014. júl. 29. 15:18
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem aki megüt egy embert (főleg úgy hogy elesett,a padlón van),tök mindegy,hogy nőt vagy férfit,az egy undorító szar alak.Ha nekem azt mondaná a szerelmem,hogy megcsalt,azt mondanám rendben,ez esetben fel is út le is út.Ha azt mondaná szakítani szeretne,megkérdezném miért,és ha nem tudnánk megoldani rendben,menjen isten hírével.Nincs olyan indok,olyan tett aminek a következményeként egy féreg szintjére süllyednék.Nyugodtan mond el a történteket a szüleidnek,teljes egészében,azt is beletéve,hogy sajnos te is hibáztál amikor félreléptél.
2014. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmondod,akkor számolnod kell azzal,hogy a te hibáidat is bele kell foglalnod a történetbe,mert úgyis kiderül előbb-utóbb minden.Bár szerintem most már ez nem változtat semmin,ha hallgatsz,az sem baj.Fő,hogy magadban el tudd rendezni.
2014. júl. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!