Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apám megütött terhesen mi...

Az apám megütött terhesen mi a teendő?

Figyelt kérdés

2014. júl. 19. 22:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell többé találkozni vele. Számomra megszűnne létezni. Nincs rá korrekt indok. (Hacsak nem 12 vagy, mert akkor a tehetetlenség vitte rá, de akkor is elítélendő).
2014. júl. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%

Hány éves vagy?? Írány az orvos ha van nyoma aztán feljelented

.. miért bántott??

2014. júl. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
44%
Második vagyok csak akkor jelenteném fel ha nem az első eset. Mert ha kiskorú vagy akkor az azért kicsit más bár nem elfogadhatóa tette..
2014. júl. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%

én biztos nem keresném többé apám társaságát.

szemét egy ember, aki a felnőtt gyerekét, főként úgy, hogy ANYA, bántja. nem kár az ilyen ember társaságáért.

amúgy meg gondolom egészségügyi tanácsot nem akarsz kérni, hisz nem fejtetted túlságosan ki a történetet, szóval gondolom nem történt bajotok. (és bízom is benne, és hogy a jövőben biztos minden rendbe legyen, te is és a baba is testileg, lelkileg, kerüld el ezt az embert, az apádat...)

2014. júl. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

18 vagyok. es imadom az apamat..... imadtam.

.... nekem az anyukam meghalt szules utan. es csak harman vagyunk egymas . a tesom szultesenel nem volt gond csak nalam. es mondtam h megtartom a babat! erre ő :- nem tartod.meg. nem fogsz teus elhagyni. meg rangatot es pofon vagott :'(

2014. júl. 19. 23:18
 6/23 anonim ***** válasza:
23%
Jézus micsoda gusztustalan vagy te előttem író!!Honnan tudod mennyi idős a csaj??? Hogy lehet ilyet írni valakinek akiről semmit nem tudsz?? Az mind te vagy amit a kérdezőre írtál...
2014. júl. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%
Csak fél, hogy elveszít téged is, mint anyukátokat.
2014. júl. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
32%

Hol dolgozol jelenleg mennyi gyed- és gyest fogsz kapni ?

Férjed hol dolgozik mennyi a havi nettó bevételetek ? Mennyi a kiadás? Lakás hitelmentes legalább ?

2014. júl. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
78%
Légyszives kedves kérdező máskor írd le röviden a sztorit még mielőtt ilyen kis köcsögök írnak neked.. tudod kire gondoltam. Sajnálom de biztos nem direkt akarta egyszerűen csak fél hogy magára marad... beszélgessetek sokat... hisz nem lehet rossz apa ha felnevelt titeket. Hagynod kéne neki egy kis időt.. fel a fejjel.A piciről tudtok gondoskodni szülői segítség nélkül is???
2014. júl. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem az édesapádnak nagyon nagy trauma volt az anyukád elvesztése. Persze, nem a pofon a megoldás erre, de valószínűleg ez hozta ki belőle.
2014. júl. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!