Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elmondtátok legalább az...

Ti elmondtátok legalább az egyik szülőnek, mikor elvesztettétek a szüzességeteket?

Figyelt kérdés

Mert én 16 évesen vesztettem el, nem szóltam róla senkinek. Most egyik barátnőm rákérdezett, hogy hogy volt nálam ez első, mondtam, hogy nem fogom az orrára kötni. Kicsit megsértődött de mondtam neki, hogy ha anyukámnam se mondtam, akkor nem fogom a barátnőimmel kitárgyalni. Erre kiakadt, hogy hogyhogy nem mondtam el otthon, milyen lehet a kapcsolatunk?!??

Pedig jó a kapcsolatunk anyuval, és észrevette rajtam, hogy megtörtént, de azt is tudja, hogy egyrészt elég zárkózott vagyok, másrészt nem leszek se tinimami, se ribizli.


On: Ti azonnal vagy később szóltatok-e, kort és nemet is légyszi. És szülőknek mi a véleményük?


18/L


2014. júl. 30. 18:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondtam el ez magánügy.
2014. júl. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelentettem be anyámnak (16,5 évesen veszítettem el) ,viszont barátnőimmel megdumáltuk (nincs abban semmi ) . Aztán később anyámmal is beszélgettünk (18 éves korom előtt valamivel ),szóba került a szexualitás ,gondolom sejtette ,hogy abban a korban vagyok amikor már általában nem szűzek a lányok .Nem akadt ki ,tudomásul vette a dolgot . De ez már régi történet :-) ! 31/N
2014. júl. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Attól hogy létezik a világon szülő-gyerek kapcsolat, úgy gondolom ez a része pont hogy nem tartozik már bele. Tegyük fel valakinek az Anyja elvált, épp elkezd randizgatni utána már a faszi házhoz megy, gondolod elmondja a szülő hogy na ez a Kálmán a sz*rt is kihajtotta belőlem, jobb volt mint annak idején Apád.


Nekem srác létemre még részegen is égett volna a fejem ha elmondom ezt.

22F

2014. júl. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

Elmondtam. 17 evesen vesztettem el, anyuval atbeszeltem egy ket dolgot, de az intimebb reszeket kitargyaltam a baratnoimmel.

En ezt nem ereztem cikinek. Orultem, hogy ki tudtam kerni egy idosebb, tapasztaltabb no tanacsat. Amugy nem volt nalunk tabu tema sosem a szexualitas.

2014. júl. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Ha valakivel, akkor pont nem anyukammal beszéltem ezt meg. Senkinek semmi közé hozzá! A pozt is kibeszeltetek?
2014. júl. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Egyedül a barátommal beszéltem meg, hogy milyen volt :D Nem azért, mert ciki, vagy ilyesmi, csak engem nem érdekel a barátnőim nemi élete, amit cserében meg kell hallgatnom. Anyu pedig időben felkészített, és mint már írtam, úgyis észrevette, hogy megtörtént, így fölösleges volt szólnom.
2014. júl. 30. 19:15
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem mondtam el, persze idővel már sejtette, hogy megtörtént (hosszú kapcsolat volt). Viszont a barátnőmmel bármikor megbeszélném, minden ilyet elmondunk egymásnak. vele bizalmasabb a viszonyom.
2014. júl. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

16,5 voltam én is, és konkrétan anyukám előbb tudta, mint a srác :). Még előtte megbeszéltem anyuval, de nekem ő mindig olyan volt, mint a legjobb barátnő. Néha nagyon furcsa volt egyébként, de még mindig jobban járok, ha tőle kérek segítséget, mint ha egy pont annyira tapasztalt csajtól, mint amilyen én vagyok. Pláne, hogy a ribizli és a tinimami tőlem is távol áll, és általában ezek vettek körül - meg persze a prűd, de folyik a nyála és ettől határozottan intrikus jellemű réteg. Így visszagondolva messze anyukám volt a legalkalmasabb beszélgetőpartner.

19N

2014. júl. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem

Anélkül is tidta any, au eg tudta anyutól.. Aztán már nem nagyon kérdeztek, de azért meg egyszer felelevenítettük a "mit jelent, hogy vigyázz magadra"

2014. júl. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem, de szerintem pontosan tudták... :) Sőt, lehet, h hamarabbra tippeltek, minthogy elvesztettem tényleg. :D
2014. júl. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!