Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak hogy anyám ne...

Mit csináljak hogy anyám ne rajtam próbálja levezetni a feszültséget és normális legyen?

Figyelt kérdés

Már nem vagyok gyerek,de sajnos még együtt kell élnünk..folyton hazajön és ordibál velem mint egy taknyos gyerekkel és dirigál.. ok nélkül leszid mindig mindenben hibát keres..nem tudom hogy fogok tovább így élni, az önbizalmamat teljesen lerombolta szerinte semmire se vagyok jó és képes..már gyerek korom óta ezt csinálja.


Help valaki szerezzen nekem munkát ha tud!



2014. júl. 31. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Szakmád van? Beszélsz valamilyen idegen nyelvet?
2014. júl. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Van csak nem tudok elhelyezkedni mert nincs elég tapasztalatom. Angolul beszélek" de kicsit berozsdásodott..
2014. júl. 31. 16:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Próbálj meg kimenni Angliába dolgozni.
2014. júl. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De a barátomat nem akarom itt hagyni egyedül meg nem megyek!

:( úgyhogy sz*ar a helyzet.Nem tud jönni ha kérdeznéd egyetem miatt. Vele kéne összeköltözni csak nincs pénzem...:S neki se.

2014. júl. 31. 16:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is a külföld a megoldás neked, több pénzt kapsz mint itthon, angol nyelv is hibátlan lesz ha haza jössz, nem kell anyukáddal élned, és ha haza jössz a külföldi tapasztalat miatt jobban kapsz munkát is. szóval hajrá:)
2014. júl. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Ja, Kicsim! Nem akarásnak nyögés a vége!
2014. júl. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

HAHA ..:S Semmihez se értek igazából.csak olyanhoz amiből nem lehet megélni...:S

De hogy menjek ki ha nincs pénzem kimenni és utána meg hiányozna a barátom is..:( Valami itthoni megoldás?

2014. júl. 31. 16:49
 8/10 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék ezek után , hogy mi a szakmád?

Elmondod?

2014. júl. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mennyi együtt érző ember...kíváncsi lennék, ti mit tennétek ilyen helyzetben. Biztos azonnal kimennétek külföldre teljesen egyedül, mi?
2014. júl. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát igen utolsó válaszadó jól mondod..nem sokan értik meg,kedves tőled hogy megérted a problémámat..

Egyedül nőként szerintem nem sokan vállalnák be a külföldi munkát.


Előző : Több szakmám is van ha érdekel leírom üziben, de ha csak kötekedni akarsz akkor nem.

2014. júl. 31. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!