Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akik megszakitottak a kapcsola...

Akik megszakitottak a kapcsolatot a szuleikkel/valamelyik szulojukkel, nem volt lelkifurdalasuk?

Figyelt kérdés

Apam alkoholista, undoritoan beszel velem (kapjam be, mikor osszejottem a baratommal, azt mondta, nekem csak a fsz kell, nem egyszer kvazott le), mindemelle a páromat is rendszeresen szidja, pedig nem is ismeri (nem veletlen), es ezerszer kulonb ember nala. Ezt a hangnemet valoszinuleg azert engedte meg maganak, mert egyetemista vagyok, es felajanlotta, hogy fizeti a tanulmanyaim, kuld penzt, mig tanulok, hogy ne kelljen dolgoznom.

Most egy hasonlo kedves beszelgetes utan nagyon osszevesztunk, es elegem van, egyszeruen mar nem birom, undorito, ahogy viselkedik, amikor iszik. De mikor jozan, ami sajnos ritkabb, akkor jofej, lehet vele beszelni, megerto, stb.

Jelenleg nagyon sajnalja magat, mondvan o mindent megtesz nekem, megis milyen halatlan vagyok, ivocimborak, meg bologatnak hozza. Termeszetesen ha nem beszelek vele innentol, a penzere sem tartok "igenyt".

Szerintetek neki van igaza? Nagyon sajnalom, de ezt mar nem lehet birni..


2014. aug. 2. 01:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Apámmal nem beszélek. Igaz, egyszer, már felnőtt fejjel próbáltam helyrehozni, mert 12 évesen beszéltem vele utoljára előtte, hátha tévedtem. Nem tévedtem. Azóta eszembe sem jut.
2014. aug. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem volt. Privátban írom a többit, mert ez nem tartozik senkire.
2014. szept. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Yldee válasza:
Eleinte volt. Bizonyos okok miatt egy családtagommal sem beszélek. De rohadtul jogosan és ésszerűen cselekedtem ezzel. Fáj, majd bele szakad a szívem, de az is mutatja mennyire bánják a történteket, hogy másfél éve nem hívtak csak amikor felvetették hogy kikéne onnan
2014. szept. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Yldee válasza:
Jelentkeznem...
2014. szept. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!