Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan emberek akik...

Vannak itt olyan emberek akik felnőttkorukra megszakították a kapcsolatot a szüleikkel? (pl: rossz gyermekkoruk miatt stb)

Figyelt kérdés
HA igen, hogyan zajlott, mi volt a reakció? stb. Én pl most ebben a cipőben járok.
2014. jún. 7. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Apám nekem mindig volt, de mégse. Egy önző ember, anyukámat mindig megcsalta, verte. Amikro végre siekrült elköltözünk tőle, anyukám nem sokkal rá megbetegedett. Ekkor töltöttem be a kb. 15. életévemet. 16 éves koromra anyukám meghalt, apámhoz kerültem. Őt csak a különböző járadékaim érdekelték. Fél éven keresztül laktam nála, utána nem bírtam tovább, hogy ő csak a hasznot látja bennem. Most 17 éves vagyok.
2014. jún. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szüleim elváltak, apám újra nősült. Született ott is egy gyerek. találkozgattunk utána is, de attól fogva a féltestvérem volt a gyerek. Aztán kértem apámat, hogy segítsen elhelyezkedni ahol dolgozik. Azt hallottam vissza, hogy ne engedjenek oda dolgozni, mert szégyent hoznék rá. Soha nem ittam, nem drogoztam, semmi ilyesmi, csak elégedetlen voltam az előző munkahellyel.

Ezért megszakadt a kapcsolatunk. Amikor megnősültem, a nejemék erőltették, hogy vegyük fel a kapcsolatot. Ez addig tartott, amíg nem kaptam apai nagymamámtól elköltözésekor pár ezer forint értékű holmit, és még akart nekem szánni valamit, de azt apám zsebre tette, és amikor megkérdeztem, hogy hol van az a pénz, azt mondta, hogy odaadta a fiának (mert én ugye nem voltam az, ezt meg is jegyeztem). Aztán mondta, hogy én hozzá csak vendégként mehetek, nem a fiaként. Itt zárult le a kapcsolatunk. Többé nem mentem " vendégként" hozzá. Aztán meghalt, hatalmas házuk volt, természetesen a "fia" és a felesége nevén. "Szegényen" halt meg.

Nem volt reakció, örült, hogy többé nem lát. Nekem nagyon nehéz volt feldolgoznom, de sikerült.

2014. jún. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!