Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nő vagyok. Keveredek szóváltás...

Nő vagyok. Keveredek szóváltásba emberekkel. Ebből 2állat megvert. Bordam is repedt. Anyam meg ezekkel barátkozik?

Figyelt kérdés

csak azért veszett velük össze, amikor neki lett baja konkrétan velük, de most újra köszön-beszél velük.

Milyen ember legyek? Ha a saját anyám nem véd meg és megaláz, akkor hogy merjek másnak megnyílni, és ha pasik el is fogadják a külsőmet, megnyílni nekik?


2014. aug. 2. 18:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Én is nő vagyok, én is keveredek szóváltásba, férfiakkal is, de egyik sem vert meg.
2014. aug. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Ezek nem férfiak, nem is emberek.

Örülj neki egyébként, ez a része az egiyk, de az anyá viselkedése a másik. És ehhez a nőhöz ragaszkodom, meg őt féltem, meg stb. mikor bánt...mikor mással is alázott, és mikor ideges is vagyok, modntam már neki ezerszer, hogy hagyjon megnyugodni, de utánam jön és mondja hülyeségét, mikor én direkt kerülöm, hogy ne bántsam meg...és cisnálja, hogy örjgőnjek, már annyira kikészít olyankor. Miért ragaszkodok hozzá? És emiatt mentem bele sz....r kapcsolatokba is?

2014. aug. 2. 18:17
 3/18 anonim ***** válasza:
72%

Tudod az egyik legnagyobb hibád, hogy a te általad kialakított helyzetekért mindig anyádat hibáztatod. Pedig ami most veled történik, azért csakis magad vagy felelős.

Nézd. AZ én anyám agresszív alkoholista volt. Előbb ütött, utána kérdezett. Nőként én sokszor kerültem szóváltásba férfiakkal-nőkkel egyaránt. De soha nem fajult odáig, hogy bárki is rám emelje a kezét, vagy én üssek meg bárkit is. A kapcsolataimban sem volt példa arra, hogy a férfi megüssön. Én aztán tényleg nem mondhatom, hogy anyám szép példa volt előttem, de ennek ellenére ha hibáztam vagy rosszul döntöttem életem során nem az alkoholista anyámat hibáztattam érte, csakis magamat. Én döntésem, én hibám.

Nem árt ha te is felfogod, hogy minden döntésedért, cselekedetedért te vagy a felelős-

2014. aug. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hogy döntsem el, hogy ne legyenek lelki sbeeim, amiért most pl. szinte sztárolni kezdte az egyiket?
2014. aug. 2. 18:25
 5/18 anonim ***** válasza:
Én is nő vagyok, de még nem keveredtem szóváltásba emberekkel, főleg nem olyan amberekkel, akik ilyemsire képesek lennének. Ha már rám néz egy olyan ember, és menekülőre fogom... Tedd te is ezt és ne az anyáddal törődj, hanem magaddal.
2014. aug. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
de nagyon banto es megalazo h ilyen
2014. aug. 2. 19:05
 7/18 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ilyen szülő van engem is bánt, hogy nekem sincs normális, de lassan te is szülő leszel, arra koncentrálj, hogy majd te ne legyél ilyen. Az ilyen embereket kerüld el és ha teheted anyádtól is költözz messzire.
2014. aug. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Te keveredsz szóváltásba, ha megvernek, te magad éred el. Miért provokálod ki?
2014. aug. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Mert megvédem magam. Anyukám nagyon mártír, meghunyászkodik, hagyja, hogy alázzák (meg ő is egnem ugye...), engem ez mindig is idegesített benne, és nem akartam olan lenni.


Amúgy a kérdésem, és a prolémám nem ez, akik arra tudtak koncentrálni, azoknak köszönöm, akik pedig elítélnek, és kérdezgetnek, anélkül, hogy ismernének, nem a kérdésre válaszolva...

2014. aug. 3. 10:07
 10/18 anonim ***** válasza:
Miért foglalkozol azzal, hogy anyukád kivel barátkozik?
2014. aug. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!