Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A fiam homoszexuálisokkal...

A fiam homoszexuálisokkal barátkozik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A fiam 17 éves, egyedül nevelem.

Kiderült, hogy abból a 6 fiúból, akivel mostanában tölteni szokta az idejét, 5 homoszexuális, 1 pedig biszexuális.

A furcsa az egészben, hogy barátnője van egy éve.

Már meleg szórakozóhelyeken is volt velük, ahol a lány is ott volt (láttam képeket). Szétnéztem a gépén elég alaposan, és nem találtam semmit, ami arra utalna, hogy homoszexuális lenne, sem az előzményekben, sem a facebookján, stb. Állítása szerint a legjobb barátja elmondta neki, hogy meleg, rajta keresztül belecsöppent egy ilyen társaságba, és jól érzi magát velük. De bármennyire nem találok semmi bizonyítékot arra, hogy meleg lenne, nekem akkor sem veszi ezt be a gyomrom. Ha meleg, miért van barátnője, ha meg nem meleg, miért tölti velük az idejét? Szerintem ez sehogy sem normális dolog. Nem vagyok homofób, de biztos nem tölteném a szabadidőm ilyenekkel.

Szerintetek mit tegyek? Higgyek neki? Vigyem el pszichológushoz? Tiltsam el tőlük? Teljesen tanácstalan vagyok, szülőként ilyenkor mit kellene tennem. Csak azt tudom, hogy ez nem normális.


2014. ápr. 22. 18:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/124 anonim ***** válasza:
93%
Semmit.
2014. ápr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/124 anonim ***** válasza:
98%

" Szétnéztem a gépén elég alaposan, és nem találtam semmit, ami arra utalna, hogy homoszexuális lenne, sem az előzményekben, sem a facebookján, stb."


Igazán gratulálok, nem olvasom tovább, sajnálom a gyerekedet, pedig én erősen homofób vagyok, de az, hogy semmi intim szférát nem hagysz a gyerekednek, eléggé gusztustalan!

2014. ápr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/124 anonim ***** válasza:
63%
Megértem, hogy aggódsz. De az, hogy vannak meleg barátai még nem jelenti azt, hogy ő is az, főleg, hogy barátnője van.
2014. ápr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/124 tetro ***** válasza:
92%

"Szerintem ez sehogy sem normális dolog. Nem vagyok homofób, de biztos nem tölteném a szabadidőm ilyenekkel."

ohh igen, nem vagy az, csak "ilyeneknek" nevezed őket :D

2014. ápr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/124 anonim ***** válasza:
89%

"nem tölteném a szabadidőm ilyenekkel. "

Milyenekkel? Ők miben más emberek?

2014. ápr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/124 anonim ***** válasza:
26%

Nincs mit tenni. Lehet biszexualis.

Barmi is az igazsag, sokat nem tehetsz. A hajlamok örökletesek, azt nem lehet kiradirozni

2014. ápr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/124 anonim ***** válasza:
89%

A "Nem vagyok homofób" részt üti az utána lévő 3 sor:


"de biztos nem tölteném a szabadidőm ilyenekkel.

Szerintetek mit tegyek? Higgyek neki? Vigyem el pszichológushoz? Tiltsam el tőlük? Teljesen tanácstalan vagyok, szülőként ilyenkor mit kellene tennem. Csak azt tudom, hogy ez nem normális."


Hihetetlenül gusztustalan vagy, hogy turkálsz a fiad cuccai közt, el akarod tiltani a barátaitól és pszichológushoz akarod vinni egy ilyen piti ügy miatt.

Ha egy éve barátnője van akkor meg nem meleg (max biszex) DE ha az is lenne (nem hiszem), akkor se tudnál vele semmit csinálni mert igy született.


Szégyelld magad.

2014. ápr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/124 anonim ***** válasza:
83%
én a helyedben örülnék, hogy fiam nem olyan homofób, mint én... mitől félsz hogy elkapja?
2014. ápr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/124 anonim ***** válasza:
95%
Semmit se tegyél. Barátkozik velük, na és? Én lány vagyok vannak fiú, s lánybarátaim is, egyikkel se vágyom kaspcsolatra. Azzal barátkozik, akikkel akar.
2014. ápr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/124 A kérdező kommentje:
Nem is arról van szó, de ha homoszexuális lenne, legalább érthető lenne, hogy miért barátkozik hasonszőrűekkel. (Persze örülök neki, hogy úgy tűnik, nem homoszexuális, de így még kevésbé érthető számomra az egész!) Miért akarna egy heteroszexuális melegekkel barátkozni? Mégis mi közös témájuk lehetne?
2014. ápr. 22. 19:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!