Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 20 évesen tényleg ennyire...

20 évesen tényleg ennyire utálni kell engem, mert egy nappal később akarok a család után menni nyaralni egy koncert miatt?

Figyelt kérdés

Ráadásul aznap dolgoznom is kell azin a napon, amikorra közölte velem a családom, hogy márpedig nyaralni indulunk. (és azt is közölték mellé, amikor kiderült, hogy melóznom kell, hogy "oldd meg, hogy tudj jönni velünk, cseréld el vagy dolgozd le egy nappal korábban..") Nem volt nagy divatja eddig sem nálunk a húde nagy családi programoknak, és ráadásul busszal is egy óra az út csak oda ahová mennénk 5 napra. De koncert is lesz a városban aznap este amire már több, mint egy hónapja szóltam, hogy nagyon szeretnék elmenni.

Most még mindig piszkálva vagyok, hogy csináljak valamit a munkával, mert mindenképpen együtt kell mennem velük..


Ez így normális? Nem mondom azt, hogy annyira önálló felnőttként kellene kezelniük 20 évesen, de azért vannak nekem is saját ki igényeim..

Szóval szerintetek?

L


2014. aug. 4. 19:28
 1/7 anonim válasza:
100%
Menj a koncertre! Nem is értem, mit várnak, egy munkahelyen sem úgy mennek a dolog sajnos h csettintesz ők meg neked tesznek szívességet. Szerintem 1 napot igazán engedhetne a családod...
2014. aug. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Erőteljesebben kéne tudtukra adni, hogy nem egészséges, amit csinálnak. Munkát és saját programot helyezz át a kedvükért?! Én keresnék olyat, akire hivatkozhatok, pl. kérdezzék meg a kerületi pszichológust, hogy mit szól ehhez, mert ez nem egészséges viselkedés, hogy a 20 éves gyereküknek lemondatják a munkáját, meg az sem, hogy vele akarnak nyaralni egyáltalán.
2014. aug. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokan a te korodban még egy napot sem dolgoztak.

A szüleid ha ezt nem értékelik, akkor érjék be azzal, hogy utánuk mész. A melód mellett Neked is lehetnek önálló programjaid, pláne ha előre jelezted.

2014. aug. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyogva kérdezd meg, hogy nem gondolják-e, hogy a szülők és a gyerekük számára is a legnagyobb nyaralási élmény az lenne, ha nem kellene együtt lenni legalább arra az 5 napra ? Ha van humoruk, akkor értenek belőle, ha meg nincs, akkor is.
2014. aug. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg Nekik ki leszel RÚGVA ha ellenkezel velük (főnökeiddel, nincs helyettes se), mert azok adják a lóvét! PUNKTUM!
2014. aug. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy olyan érzésem, hogy bármit mondasz nekik, nem fogják fel. Felnőtt ember létükre nem tudják, hogy egy munkahely nem úgy működik, hogy csak fogod magad és lelépsz???
2014. aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
A megoldas annyi hogy elkoltozol, akkor megszunnek az ilyen gondok.
2014. aug. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!