Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kell a szüleimnek...

Hogyan kell a szüleimnek bemutatni a barátom?

Figyelt kérdés

Ti hogy mutattatok be?hogy mutassam be?először fogok majd ilyet csinálni,és nagyon izgulok...

Normális válaszokat várok,előre is köszönöm!


2014. aug. 4. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én előre szólnék, hogy bemutatnék valakit.

Aztán anya,apa ő itt a barátom Béla.

2014. aug. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Először is megbeszélném a szüleimmel,hogy barátom van,akit szeretnék bemutatni nekik.Majd áthívnám vacsira,vagy ebédre,és bemutatnám.

Valahogy így:

-Apa,anya bemutatom Zolit,a barátomat.

Zoli ők itt a szüleim, Sándor és Katalin.

Ennyi :D

2014. aug. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért a szüleinket 16+ éves korban nem úgy mutatjuk be, hogy Sándor és Katalin :) LOL


Majd a szülő szól a bemutatkozásnál, hogy hívj Kati néninek :)

2014. aug. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
16, + nélkül, elgépeltem.
2014. aug. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Semmiképp se legyen meglepetés egyik félnek sem. A szüleidnek (ha nem tetted volna még meg) meséld el, hogy van barátod, ill. néhány alapinfót róla (hány éves, mit tanul, mennyire komoly). Aztán ha a tény leülepedett, akkor kérdezd meg a szüleidet, h hogyan szeretnék megismerni őt. Lehet otthoni környezet, mondjuk egy családi vacsi, de ha feszengősek vagytok, akkor jobb programhoz kötni a dolgot: pl. menjetek el együtt színházba/állatkertbe/koncertre, stb. Természetesen a fiú is tudjon a taliról és próbáld előtte megnyugtatni, nehogy össze-vissza szerencsétlenkedjen, ha izgulós fajta. :)
2014. aug. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez persze csak akkor ha lany vagy, ha fiu vagy akkor eloszor azt kell tisztazni a szuleiddel hogy neked egyaltalan baratod van, sok embernek ez nehez.
2014. aug. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen az eddigi válaszokat!:)

a szüleim persze tudnak a barátomról.:)

2014. aug. 5. 07:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 1-2 hónap után mutattam be. Előre szóltam a szülőknek, a barátommal is megbeszéltem.

Vacsoraidőben érkeztünk, a szüleim vettek rágcsát meg üdítőt, főztek.

Beléptünk az ajtón, és ők elintézték egymás közt a bemutatkozást, nem kellett nekem mutogatni, hogy ő itt xy, ők pedig a szüleim, yz, és xz. Ez szerintem általában így van.

Aztán leültünk, beszélgettünk, ettünk, és kész.

Ha jófejek a szüleid, és a barátod illemtudóan viselkedik, semmi gáz nem lesz :)

2014. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2. és 3. válaszoló :'DD

Hát köszike :'D

Feldobtátok a napom. xD :D

2014. aug. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!