Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen feltételek szükségesek...

Gress Hogan kérdése:

Milyen feltételek szükségesek hogy új szülőket kapjunk?

Figyelt kérdés

Ha én besétálok 16 évesen sírva hogy más szülőket akarok!!! SEGÍTSETEK!!!!! Akkor mit fognak csinálni?


Előre is köszönöm szépen a válaszokat!



2014. aug. 8. 22:07
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
84%
Hát valszeg elvisznek pszichológushoz, vagy családterápiára...
2014. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
31%
"A szüleim a régi Iphone-omat amiről most is netezek nem akarják újra cserélni! Az életem szívás, új szülőket akarok, akik megvesznek mindent és akiknek én dirigálhatok". Ülj le, egyes.
2014. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
58%
Na mi az, időben haza kell menned, és nem aludhatsz a pasiddal? Szörnyű.
2014. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

-Köszönöm szépen :)

-sajnálak :'( :) ;)

2014. aug. 8. 22:16
 5/22 anonim ***** válasza:
84%

Kérésedet nyomós érvekkel kell alátámasztanod.


Pl. kiskorú gyermekről való gondoskodás hiánya, szülők alkoholizálása, pszichiátriai kezelt vagy prostituált anya, súlyos testi bántalmazás nyomai, magára hagyott gyermek stb.

Gyámhivatal bevonásával vizsgálják ki esetedben megalapozott-e a segítségkérés. Ha annak találják, akkor nevelőszülőkhöz kerülhetsz ideiglenesen. Ha a fentiek bármelyike fennáll, sürgősen keresd fel a helyi gyermekjóléti szolgálat vezetőjét, vagy a polgármesteri hivatal gyámhivatalát.

16 évesen már kérheted a családból való kiemelést.

2014. aug. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
A szüleim jehova tanui. Nagyon kedves emberek amikor te is benne vagy, de én nemrég máshogy látom a dolgokat és őket megszállta valami és egyszerűen most jön ki belőlük a Sátán... Persze jót akarnak de amit ők vallanak az valójában hazugság. És nem tudunk közös megállapodásra jutni mer ügye övék az egyedüli igazság és maga Jézus Krisztus vezeti őket a vezető testületen keresztül... Én pedig már nemfogom sokáig bírni. A halál is jobb lenne ennél a 3-4 évnél ameddig otthoni kéne hogy legyek :/
2014. aug. 8. 22:24
 7/22 A kérdező kommentje:
A családból való kiemelés?? Az mi ?
2014. aug. 8. 22:26
 8/22 meggybefőtt ***** válasza:
0%
Megpròbàljàk ràderöltetni? Többes szàmban beszéltél. Van testvèred? Ő mennyi idős?
2014. aug. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Igen rám próbálják erőszakolni.. van testvérem de ő is ebben a szektában van. 20 éves.
2014. aug. 8. 22:38
 10/22 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen indokkal nem fognak kiemelni. Gondold csak el milyen országos botrány lenne, ha kiemelnének valakit a családjából, mert a saját vallásuk szerint akarják nevelni (ismerem a tanukat, szóval megértelek, de gondold ezt végig).
2014. aug. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!