Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem hiszi el, hogy nem...

Miért nem hiszi el, hogy nem az én ötletem volt a buli? Tényleg akkora bűn, hogy szórakoztam 17 évesen?

Figyelt kérdés

Tegnap volt a születésnapom és valaki (egy barát, vagy kicsit több annál) szervezett nekem egy hatalmas szülinapi bulit. Nagyon sokan voltak, hatalmas tortám volt, volt minden. Én erről nem tudtam, azt hittem, hogy elmegyek a legjobb barátnőmhöz, ott lesz még pár barátnőm, pizzázunk és filmezünk.

Nem vagyok bulizós típus a barátaimmal ellentétben, 1-2 havonta ha elmegyek így, éjszaka. De most ott voltunk 4-ig és baromi jó volt az egész.


Ma hazajöttem és elmeséltem anyának, akinek annyi jött le az egészből, hogy elmentem bulizni, a tudta nélkül és együtt aludtam egy fiúval.

Most meg cirkuszol, hogy milyen könnyűvérű vagyok, nem olyannak hitt, aki hajnalig szórakozik és csak hab volt a tortán, hogy látta a képeket is...

A fejébe vette, hogy az én ötletem volt és direkt átvertem, meg hazudtam neki. Ezt ismételgeti, meg hogy csak csalódni tud bennem.


17L


2014. aug. 9. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Én hangsúlyoznám anyámnak, hogy őszinte voltam vele és ennyibe se vesz.... Ez eléggé szarul esne. Hazudozás felé terel, mint sok másik szülő.
2014. aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

érvelj azzal h te eddig se buliztál éjjel nappal.



Tanulás jól megy? Azzal is érvelhetsz h szorgalmas vagy, nem az a piálós, éjszakában bulizós, paiszós fajta.


A sráccal együtt aludtál amúgy?


Esetleg a buli szervezői is beszélhetnek anyuddal hátha..

2014. aug. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

4.5 az átlagom, felsőfokú nyelvvizsgám van, ősszel megyek középfokúzni egy másik nyelvből. Szóval igen, mondhatjuk, hogy jól tanulok.

Együtt aludtunk, de ez nem hiszem, hogy olyan nagy dolog lenne.

A srác szervezte a bulit, őt anya amúgy se kedveli, csak olaj lenne a tűzre szerintem, ha beszélne vele...

2014. aug. 9. 20:40
 4/7 anonim ***** válasza:
milyen képeket látott?
2014. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sőt, nemcsak elfelejti a születésnapodat, de még le is kváz, csak mert mások nem.
2014. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kellet volna a képeket megmutatnod.

Am ha anyádnak azér vagy 17 évesen könnyűvérű mert 4-re jöttél haza és aludtál egy fiúval.


Hát bemutatnám pár embernek akik ezerszer öhhöm öhhöm cifrább dolgokat csináltak már a te korodban.

Am apácának szánnak ? v mi ?

2014. aug. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tipikus olyan szülő akitől a gyerek menekül amint 18 lesz. Ezt azért a fejéhez vágnám
2014. aug. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!