Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van rám kiakadva,...

Miért van rám kiakadva, amikor ő fizette és tudta, hogy mi lesz? Csak szerintem nem jogos ez?

Figyelt kérdés

A nyáron elég keveset leszek itthon, 4 napja jöttem haza, de holnap már utazom máshová és ez egész nyáron így lesz, pár napokat (2-3) leszek egyhuzamban itthon.

Apa ma reggel mondta, hogy nem igaz, hogy sose vagyok itthon és hogy tavaly is ez volt, jövőre lehet, kicsit kevesebb dolgot kéne kitalálnom, de ezt tök furán mondta.

Most meg bejött, és flegmáb megkérdezte, hogy akkor neki holnap megint el kell mennie pénzt váltani?! Én meg mondtam, hogy tekintve, hogy nem ugyanaz a fizetőeszköz, mint ahol voltam és nem csak kártyákat akarok vinni, ezért ja, jó lenne. Erre meg rám csapta az ajtót...


Nem értem, hogy mi a baja, amikor tudta jól, hogy keveset leszek itthon, hiszen ő fizette ezeket, nem csak bejelentem pár naponta, hogy x nap/hét múlva jövök.

Ha akkor nem csak helyeselt volna, akkor talán most nem kellene duzzognia, mint egy kisgyereknek.



2014. jún. 22. 11:50
1 2 3 4 5
 1/45 anonim válasza:
87%
Mit fizetett? tanfolyamot, vagy körutazást? Nem mindegy...
2014. jún. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Az utazásokat (repülőjegyek, szállások, költőpénzt, bérletek) és akkor nem is mondott semmit rájuk.
2014. jún. 22. 11:55
 3/45 anonim ***** válasza:
66%
Jaj, de hatalmas problémáid vannak. Lehet hogy nem kellett volna minden utazást elfogadnod?
2014. jún. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

Hidd el, vannak ennél nagyobb gondjaim is, de azokban nem tud senki segíteni.

Ez aztán a segíteni akarás...

2014. jún. 22. 12:00
 5/45 anonim ***** válasza:
96%
És mi a francért nem tudsz te elmenni váltani?
2014. jún. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
98%

Lehet túl felegma voltál, mint itt írod.

"Én meg mondtam, hogy tekintve, hogy nem ugyanaz a fizetőeszköz, mint ahol voltam és nem csak kártyákat akarok vinni, ezért ja, jó lenne."


Lehet szebben is beszélni egy szülővel.-

2014. jún. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

Ő kérdezte meg, hogy elmenjen-e, ha tudom, hogy ez neki ekkora fáradtság, nem mondtam volna, hogy menjen.

Általában ilyen vagyok vele, már hozzászokott.

2014. jún. 22. 12:02
 8/45 anonim ***** válasza:
97%
esetleg egy köszi apu. Rendes vagy, majd küldök lapot vagy ilyesmi. Lehet, hogy szeretne veled több időt tölteni, nem?
2014. jún. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
97%
Csodalkozom,hogy eddig nem intett be neked, hogy fizesd magadnak a kiadasaidat, ha csak egy bankautomatanak nezed. Hallani par olyan tortenetet, hogy a szulok egyszer megunjak es elzarjak a penzcsapot es a csemete van a legjobban kiakadva. En apad helyeben nem hagynam, hogy csak penzellek es meg normalisan se tudsz beszelni vele.
2014. jún. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
96%

Nem igazán értem, hogy ahhoz elég felnőtt vagy, hogy körbeutazd a világot, de pénzt váltani nem tudsz? Vagy helyben levenni a visáról, az alig számol fel valamit külföldi levételnél/fizetésnél, mi mindig azt használjuk és nem viszünk váltott pénzt.


Miért édesapádnak kell elmennie?

2014. jún. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!