Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális az...

Szerintetek normális az hogyha kitakarítottam az egész házat és az apám hazajött és azért kapta fel a vizet, mert mosogatás után nem raktam el őket? És még nem is mondta, hogy köszönöm. Ez nagyon elszomorított. Mi a véleményetek erről? Vagy róla?

Figyelt kérdés
2014. aug. 18. 01:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
44%
Ő a szülő, neki kéne gondoskodnia Rólad.
2014. aug. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Ez igaz én is így vallom, de most jött haza, mert nyaralt.

Egyébként 15 éves vagyok szóval nem tudom :P

2014. aug. 18. 01:17
 3/21 anonim ***** válasza:
57%
Hát szóval goromba volt Veled, ez a lényeg!
2014. aug. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%
Egyetértek veled, kérdező. Örülnie kellett volna, hogy segítettél neki.
2014. aug. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nagyon rendes volt tőled, hogy kitakarítottál. Minimum egy "köszönöm"-öt megérdemeltél volna!
2014. aug. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%

Hát, ciki, nem ciki, de nekem 15 évesen biztos nem jutott volna eszembe kitakarítani. Pedig az én szüleim tuti nagyon hálásak lettek volna.

Te is megérdemelnél egy kis elismerést.

2014. aug. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm :) Tőletek is jól esik
2014. aug. 18. 02:10
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
Ez szep en no letemre nagyon lusta vagyok takaritani persze csak neha :DDDDD Szoval a szuleidnek buszkenek kene lenniuk rad:)))
2014. aug. 18. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
53%
Már ne is haragudj de apád bolond,miért nem dicsért meg??csak vele élsz,anyuddal nem? nekem 16éves koromig anyu "kinyalta" a sejhajom,még olyan is volt h ő hajtotta össze a ruháimat,ő pakolta be a mosogépbe is. de nem lehet igy bánni egy gyerekkel,a lelki világoddal játszik,ezt biztos nem tudja.sztem le se tudnál vele ülni,normálisan megbeszélni,h te megtetted ami tőled telik,és rosszul esett h kiabált veled.kitartás. kicsit vidítsd fel magad,hallgass zenét,vagy amit szeretsz..
2014. aug. 18. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Dorobert válasza:
Én azt javaslom lása rajtad ,hogy rosszul esik neked amit csinál. Tudasd vele ,hogy neked ez fáj! Az ,hogy takarítasz nagyon dicséretes dolog 15 évesen ,ma már ez nem divat a fiatalok körében! Jó dolog a szigorúság ,az hogy megkövetelnek tőled dolgokat ,hidd el később hasznodra válik. Sokkal erősebb ,talpra esetebb leszel nagy korodra mint egy elkényeztetett gyerek. De azért jutalmat is érdemelnél ért ,minimum egy köszönömöt ,és egy puszit.
2014. aug. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!