Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott egy pár. Normalis ez?

Figyelt kérdés

A pár egyutt megy valahova ahol a lany lat egy ismeros fiut, koszon neki es csak tenyleg 2 szot valt vele. Amikor elmegy ez a fiu, a lany baratja meg sem kerdezi ki volt ez, nem is felti a lanyt. De tenyleg meg sem kerdezi ki volt stb.. Nem felti a lanyt? Ennyire megbizik benne? Nem kell bizalmatlannak lenni, csak ennyire nem is erdekli?

Mit jelent ez?


2014. aug. 17. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit jelentene? Miért kéne tudnia az összes ismerőséről? :D

Bizalomnak hívják ezt mifelénk.

2014. aug. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem a bizalomrol van szo, de ennyire nem is erdekli a parja?
2014. aug. 17. 22:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért kéne tudnia az összes ismerőséről?? Főleg ha semmi köze hozzá??
2014. aug. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lehet köze, nincs titkolozas a kapcdolatban, megosztanak mindent
2014. aug. 17. 22:54
 5/10 anonim ***** válasza:
De most nem értem, mi ebben a fura? Ha eddig nem ismerte, akkor minek kérdezgetne? Ha meg meg fogja ismerni, akkor úgyis meg fogja ismerni.
2014. aug. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na most ne mondja senki hogy ha a parja valtana valakivel egy ket szot akkor nem kerdezne ra hogy ki volt az es tovabb menne a parjaval szo nelkul :)
2014. aug. 17. 23:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam rákérdezni :D most minek??
2014. aug. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Khm.. szóval, én úgy gondolom, ha nem veszi a lány a fáradságot, hogy a barátjának bemutassa ezeket az ismerős fiúkat, akkor lehet, a barát is úgy gondolja, semmi jelentőségük. Persze, az is lehet, hogy titokban gyűlik, gyűlik, csak aztán nehogy csodálkozás legyen, ha robban a bomba. Nem mindenki olyan, hogy rögtön szóvá teszi, hanem akkor, amikor már túlcsordul.
2014. aug. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Érdekes . Lehet arra várt te mesélj magadtól róla ,honnan ismered stb . Direkt nem akart rákérdezni ,nem akarta azt hidd betegesen féltékeny vagy ilyesmi . Egyébként igen , ha megyünk valahova es össze futunk valakivel akit eddig meg nem láttam ,természetes hogy rákérdezek ,hogy ki volt .
2014. aug. 18. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Bemutatkoztak egymasnak es miutan nem kerdezte ki az, meseltem magamtol egy ket mondatot..
2014. aug. 18. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!