Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apámnak semmi/senki sem elég...

Apámnak semmi/senki sem elég jó, mit tegyek, lassan megőrít a hülyeségeivel?

Figyelt kérdés

Szerintetek lehet boldog az ember szerényebb módú férfival is? Vagy éljek boldogtalanul, de gazdag férfival aki nem vonz testileg, viszont a tenyerén hord tudja mi az illem???!?!?!



Folyton azzal piszkál hogy olyan pasit keressek aki BMW-vel jön értem. Vagy minimum kocsival, meg folyton hoz nekem valami ajándékot , meg visz valahova...stb mint ahogy ő tette fiatal korában. (Hozzá teszem hogy neki semmije se volt, de az akkori fizetésének a felét pl. anyámra költötte.)

22 éves vagyok.

Nem értem miért nem hagyja hogy boldog legyek azzal akivel éppen járok. El tudom dönteni hogy mit akarok , és nem fogok egyből gyereket szülni vagy férjhez menni fűhöz-fához.

A gazdag pasik úgyis ugyanolyan gazdag nőt akarnak mint ő maguk, és a végén úgyis elválnak vagy megcsalják a feleségüket mert szemetek.

Jó, persze én is el tudnám viselni hogy hurcolják a seggem wellness hétvégére meg ide-oda. Lett is volna ilyen srác az életemben nem is egy, de nem tehetek róla ha egyszerűen testileg nem fonzódom hozzá, vagy úgy öltözködik hogy ciki vele kimennem az utcára vagy csak egyszerűen irritál a viselkedése. Apám kedvéért nem fogok gazdag gyerekkel járni ha egyszerűen nem vonzanak azok akiket én érdekelnék :S


Szerintetek a szegények se jobbak, és igaza van abban hogy egy szegény gyerek mellett tényleg nem lesz sok örömöm az életben mert sose lesz semmink és sose visz majd sehova mondjuk nyaralni?!


Igaz, hogy az azért fáj, hogy sok lány meséli, hogy a barátja azért ment el dolgozni, hogy imponáljon a barátnőjének. Nekem a barátom még egy szóval se mondta hogy elmegy miattam akár egy tecsoba dolgozni. Inkább otthon ül és eljár néha alkalmi munkákra...szerintetek ez nem fog változni?


22/L



2014. aug. 19. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
annyiban azért igaza van, hogy egy dolgos hapsi jobb lenne, mint egy léhűtő
2014. aug. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, már megint egy kamu kérdés.
2014. aug. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"elmegy miattam akár egy tecsoba dolgozni. Inkább otthon ül és eljár néha alkalmi munkákra..."


Meddig fog a boldogságod tartani egy olyan férfival, aki semmit sem tesz azért, hogy eltartsa a családját?

2014. aug. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szia!

Szerintem ha elég fontos vagy a barátodnak előbb-utóbb el fog menni dolgozni a kedvedért.

És szerintem ne hallgass apukádra , mert szerintem ő sem azt akarja , hogy a lány egy , már bocs hogy ezt mondom , de r*banc legyen egy gazdag pasi oldalán.

Szerintem olyan fiúval legyél akivel TE szeretnéd , elvégre ez a TE életed!

Ha az akit választottál szegény , akkor szegény , az a lényeg , hogy boldogok legyetek!

2014. aug. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az ex barátom villamosmérnök volt.

Az sem dolgozott, pedig a családja gazdag volt, de ő még egy szál rózsát sem vett nekem szülinapomra, olyan sőher b*zi volt. Hiába volt gazdag. Volt BMW-je is, de otthon tárolta vidéken, mert nem merte felhozni Pestre (nehogy megkarcolják :'D) Hát bakkkker.

És az sem dolgozott...egész nap csak a kis paneljeit forrasztgatta otthon mert ő kitalálta hogy egyszer majd nagy feltaláló lesz és gazdag lesz...stb és akkor is ha gyerekeink lesznek ő nem fogja őket nevelni mert az az én dolgom. Ő majd csak kutatni fog a kis műhelyében meg feltalálni. -.- Én meg vezessem a háztartást sé neveljem a gyerekeit, plusz hallgassam minden nap ahogy a pofámhoz vágja hogy ő tart el engem, és akkor a tetejébe még sehova nem vitt volna és semmit nem adott volna nekem hálaként, mert szerinte ez így lenne természetes.

Hát, most erre mit mondjak..én mindig az ilyeneket fogom ki...

A lustákat....és az idegbetegeket, meg a bolondokat :S

2014. aug. 19. 10:29
 6/8 A kérdező kommentje:

Apám ezt mondja a szegény pasimra:

" Otthon fogtok dögleni, munkanélküliként mind a ketten és onnan már csak lefelé vezet az út, drogosok lesztek, Drogos k*va akarsz lenni? Előbb utóbb ha már annyira nem lesz pénzetek kitesz a barátocskád az utcára k*vának. Ott leszel 3 gyerekkel drogos k*vaként,aztán meg elhagy , a végén meg öngyilkos leszel."

Ilyeneket magyaráz apám...azért annyira nem szegény hogy még egy lyukas zoknia sincs. Normális szép lakásuk van. Olyan hogy, nem gazdagok de nem is szegények kategória, amúgy mi is ide tartozunk de ők egy kicsit kevesebbet engedhetnek meg maguknak mint mi.

2014. aug. 19. 10:34
 7/8 Andizsuzsi ***** válasza:

" Normális szép lakásuk van."


Amihez ő mivel járult hozzá?

2014. aug. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Te mivel járultál hozzá a szüleid házához fiatal korodban utolsó?
2014. aug. 19. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!