Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lassan nem bírom idegileg....

Lassan nem bírom idegileg. Apukám vérbeli gyűjtögető. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen minden szart haza hoz. Olyan kupi van az udvaron a lakasban hogy az hihetetlen. Már az elviselhetetlen határát súrólja. Volt valaki ilyen helyzetben? Mit lehet tenni? Mindig takarítsak utána? Egyszerűen három cseléd is kevés lenne.

2014. aug. 19. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ez betegség

amíg nem ismeri be és nem akar változtatni, addig nincs esélyed

2014. aug. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Messie-szindróma. Ez egy betegség. Csak olaj a tűzre, ha kidobálod a lomot, vagy "takarítasz" utána. Első lépés, el kell érni hogy felfogja hogy beteg. Második: elérni, hogy akarjon tenni ellene. És a harmadik lépés amikor segíteni kell neki. Addig a kéretlen segítség csak erősíti a betegségét.


[link]

2014. aug. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tele van a tv. hasonló műsorokkal, pszichés probléma áll mögötte. Hogy mi, az mindenkinél más. Én biztosan kidobálnék sok mindent, amikor nincs otthon, mert egy idő után élhetetlen lesz a lakás és környéke.
2014. aug. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha kiskorú vagy Te magad, vagy van kiskorú testvéred akkor elmehetsz a családsegítőhöz, mert ha nagy a kupi ott nagy kosz is van, egerek, baktériumok, fertőzések, sorolhatnám...

Kiskorú veszélyeztetése. Így a saját akarata ellenére elviekben kötelezhető orvosi segítség kérésére.

Nincs esetleg egy régi fotód a kertről/házról/szobáról amikor még minden oké volt? Hátha akkor észbe kap, hogy úristen mekkora a disznóól.

2014. aug. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már kiskorú, sem én sem a testvérem.
2014. aug. 19. 15:25
 6/7 A kérdező kommentje:
#3 próbáltuk a mindent kidobunk helyette, de csak durvult a helyzet, nem is kicsit. Ha megemlítem a pszichológust akkor a pofámba kapom menjek én. Erőmön felül próbáljuk megoldani ezt a helyzetet de egyszerűen fogy az erőm. Ezért kérdeztem ha valami apró ötlete van valakinek megpróbálnám. Ennél rosszabb már nem lesz.....
2014. aug. 19. 15:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Költözés.

TV-be is az van, hogy sokan észbe kapnak és elmennek egy dokihoz aki elmondja, hogy de igen Ő beteg...

2014. aug. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!