Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egyre rosszabb anyuval a...

Egyre rosszabb anyuval a kapcsolatom. Már nembírom idegileg. Mit tegyek? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17/L vagyok..Kiskorom óta nevelőapám van. Mindig anyut ellenem akarta hangolni..

Mindig azon voltam hogy tökèletesen csináljak mindent..ne legyen okuk kötekedniuk velem.. de mindig találtak okot ra..mára már úgy èrzem hogy anyuval teljesen megromlott a kapcsolatom..! Már feladtam nemèrdekel számomra nemlètezik.

jövőre 18 leszek lelèpek..:(

Anyu már megse hallgat nem tudok vele semmit megbeszèlni..ha 5 percig egyutt vagyunk veszekedès alakul ki! ADJATOK TANÁCSOT MIT TEGYEK??



2014. máj. 26. 21:53
 1/4 kismutyesz_ válasza:
Én apámmal vagyok hasonlóképpen. Ha téged nem vesz komolyan, akkor be kell vonni egy pszichológust. Menj el hozzá önállóan, mondd el neki a problémát, behívja a szüleidet, és el beszélgettek velük. Van megoldás, csak meg kell találni. :) Mesélhetek én is privátban ha szeretnéd.
2014. máj. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A pszichológuson már gondolkodtam, csak hát szerettem volna ez nèlkül megoldani ezt az egészet..

de mostmár ez lessz!

Mert ezt már nem lehet kibírni..

Egyedül Apu van nekem de tőlle tiltanak.. régóta titokban talalkozok vele ..azert ezt sem lehet így folytatni tovább!

Hát már szószerint bele pusztulok apum hiányába!

2014. máj. 26. 22:15
 3/4 anonim válasza:
Van saját akaratod. Ha nekem nevelőapám lenne tuti kibsznék vele valahogy. keress 1 lelkitársat és minden könnyebb lesz. :)
2014. máj. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
apádhoz nem költözhetsz ?hidd el ennyi idősen már eldöntheted kivel élsz,ha apád is beleegyezik.
2014. máj. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!