Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert baj az ha a szulonek a...

Miert baj az ha a szulonek a gyerek az elso?

Figyelt kérdés
A munkatarsammal beszeltem errol o kerdezte hogy miert nem jarok bulizni a ferjemmel mert o ott hagyja a gyerekeit barmely nagyszulonel betegen is ha bulizni akar. Nekunk van egy ket eves kislanyunk es nem vagyunk mar ejszakai eletre fiatal korunkban jartunk. Nyaralaskor is akkor erezzuk a legjobban magunkat ha a gyereket is viszuk. Az ilyen no miert hiszi azt hogy mindenki bulizni vagyik es egyfajta martirkodas ha nem megy az ember?
2014. aug. 20. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerüen azert mert magából indul ki.

Neki valószíínüleg nagyon fontos ez a fajta kikapcsolodás, es erthetetlen számára hogy másnak nem.

Ne foglalkozz vele, ő ilyen, ti nem.

2014. aug. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy azért, mert úgy gondolja, eljön az idő, amikor a gyerekek felnőnek, és maradsz te meg a férjed. Szerintem az lenne a jó, ha a család is menne együtt, meg a pár is külön.
2014. aug. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Nem kell bulizni, és beteg gyereket sem szabad másra hagyni.

De nem is kell a gyerek rabjának lenni. A házastársaknak is kell néha egy.-egy kettesben töltött óra, vagy hétvége. Ez a gyereknek is jobb, mintha csak a szülőkkel van állandóan.

2014. aug. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Bizony.Nem szabad csak anyának,és apának lenni.Meg kell tudni maradni,férfinak és nőnek.Ha nem jártok bulizni azzal nincs semmi gond,de sztem kell rendszeresen olyan program,ahol csak kettesben vagytok.Elmenni vacsorázni,vagy moziba,nyáron nyaralni,vagy csak egy hosszú hétvégére.Mi minden évben eltöltünk egy hetet csak ketten,meg a szilveszter éjszaka még az ami kettőnké.Nagyon jók ezek az alkalmak,és a kapcsolatunk,igazi szerelmi kapcsolat,mégis mintha mindig adna az az egy hét valami pluszt,amit észre sem vettem,hogy hiányozna.

Egy pszichológus mondta egyszer,hogy egy házasság ott kezd meghalni,ahol egy pár elkezdi anyának,és apának szólítani egymást :) A házasságomnál ez bejött :))

2014. aug. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Nem kell éjszakázni meg bulizni, de az sem jó, ha egy pár csak anya és apa, megszűnnek férfinek és nőnek lenni.

Az én gyerekeim és a nagyszülők is nagyon élvezik az ottalvást, ez nekik is jó móka. Ha nem vágytok bulizásra egy közös séta beszélgetve, kártyázás, mozi, vacsora azért kell a párkapcsolatnak hosszabb távon.


Azért a férjed is ezen a véleményen van? És őszintén ugyanez a véleménye? Mert láttam már olyat, hogy anyuka nagy hangon előadta a mi bezzeg nem hagyjuk másra a gyereket kiselőadást, közben a férje meg - nem előtte persze - mondta, hogy azért jó lenne egy-egy este a feleségével úgy, hogy ne lógjon rajtuk a gyerek.

2014. aug. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sztem a ferjed lehet nem teljesen igy gondolja, nem pont ejszakai buli, de mindig 3an, soha 2esben haaaat...
2014. aug. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%

Nos, ez a kérdés már az első sorában hibás. Úgy lenne helyes, hogy: "Miert baj az, ha az anyukának a gyerek az első?" ...


Biztos vagy te abban, hogy a férjed is akkor érzi magát a legjobban, ha a gyereket is viszitek, és nem vagytok olykor csak kettesben?


Az én fiam is 2 éves, imádom őt, és a feleségemet is. Kellenek a családi élmények, nyaralások, esték, de az is kell, hogy a feleségem időnként A NŐ legyen, és ne az Anya... Ezt pedig akkor a legkönnyebb kivitelezni, amikor kettesben vagyunk.

2014. aug. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!