Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya ezen vajon nagyon kiakadna?

Anya ezen vajon nagyon kiakadna?

Figyelt kérdés

Voltunk nyaralni két hetet, aztán voltam 3 napot barátomnál, majd ő elment szigetre, másfél hétig nem láttam. Múlt héten keddtől csütörtökig nála voltam, utána mindketten jöttünk hozzánk, és vasárnap ment haza. (Azt, hogy ő jöjjön hozzánk, anya mondta!)

Aztán most keddtől csütörtökig barátomnál voltam. Szombat este lesz egy barátjánál egy nyárzárós összejövetel, mondták hogy menjek, de anya sokszor húzza a száját meg leszid már azért mert felvetem hogy átmennék a barátomhoz, mert miért akarok állandóan csavarogni. Nem tudom, szerintetek kiakadna ha át akarnék menni?

Egyébként amikor itthon vagyok, egyedül ülök estig, barátaim nincsenek csak akik barátommal közösek, szüleim nincsenek itthon egész nap.

Ti kiakadnátok ha a gyereketek ennyit eljárna otthonról?


2014. aug. 28. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ az életkorodtól. Szerintem kár lenne kihagyni a nyár utolsó szombatján egy ilyen baráti összejövetelt. :)
2014. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Mi nem tudjuk, hogy anyukád lazább típusú-e vagy nagyon szigorú. Az sem mindegy, hogy Te hány éves vagy.

Ha 15 éves vagy akkor én kiakadnék a helyében, ha 25 éves, akkor nem, mert már felnőtt vagy.

2014. aug. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ígérd meg anyukádnak, h évközben nem leszel távol sokat, és jól fogsz tanulni. Ha bízik bennem, így szerintem el fog engedni :)
2014. aug. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Év közben tuti sokat leszek távol mert koleszos vagyok :D
2014. aug. 28. 21:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

És ha már nem lesz a barátod a barátod? Akkor mi lesz?

Miért nem próbálod meg magadat kicsit jobban feltalálni egyedül?

2014. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mi lenne? Ha nem lesz a barátom, akkor az lesz, mint előtte. Feltalálom magam, nem szeretek emberek közé menni amúgy, de őket bírom.
2014. aug. 28. 23:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj el, és felajánlod neki, hogy elmész vele drog/alkohol tesztre, nőgyógyászhoz, poligráfos vizsgálatra stb..
2014. aug. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Miért kéne elmennem drog/alkohol tesztre meg nőgyógyászhoz?

Persze hogy fogok inni 2-3 sört... Meg az is nyilvánvaló szerintem anya számára is, hogy a barátommal élünk szexuális életet. Nem értem a problémád.

2014. aug. 29. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!