Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Páromnak semleges a születendő...

Páromnak semleges a születendő gyerekünk. Vajon miért?

Figyelt kérdés
Öt hónapos terhes vagyok, nekem ez lesz az első gyerekem, páromnak a harmadik. Azt vettem észre, hogy őt valahogy nem izgatja a gyerek. Vizsgálatokra nem jön be velem, csak elvisz kocsival a kórházba, a nevet is nekem kell kitalálnom stb. Szerintetek azért ilyen mert már van gyereke?
2014. júl. 31. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy a gyerek miatt ilyen

előtte lelkes volt meg minden?

2014. júl. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem lehet, hogy pont a gyerekek miatt lépett ki az előző kapcsolatából? Mert szabadon szeretett volna élni, és csak nyűgnek tartotta a gyerekeit?

Ha így van, akkor most cseberből vederbe került, ami nem fogja lázba hozni.

Közös döntés volt a gyerek, vagy így alakult csupán. Nagyon nem mindegy.

2014. júl. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Az eskuvo elott beszeltetek gyerekkerdesrol?
2014. júl. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Nem semleges,csak mar atelte 2x ezeket a dolgokat :)

ultrha hang,az elso kep rola,az elso szivveres,stb... ot ez mar enm hozza lazba..De azert remelem hogy varja a kicsit,es nem maradsz egyedul!.. azt tudom elkepzelni amit fentebb irtam...... mar atelte a dolgokat,te pedig meg nem..

2014. júl. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Sok olyan férfi van, akit a magzat még nem nagyon izgat, de a már megszületett gyereknek remek apja lesz. Még ne írd le őt!
2014. júl. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Igen, neki már a 3., uncsi. Vagy nem igazán akart újra apaszerepbe kerülni...
2014. júl. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Nekem sem jött be a vizsgálatokra. De mióta megszuletett, imádja a kisfiunkat.Szóval nem ezen múlik.
2014. júl. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha őszinte akarok lenni ,a második már nálunk se volt akkora durranás.


Az elsővel volt 4D ultrahang, homályos szemmel felmenők jegyeinek keresése a képeken, merengés,h hogy lesz,mint lesz, állandó bájvigyor a fejemen a 9ik hónap végén is,h jujjdejónekemterhesvagyok.


A másodiknál egyik se volt, mindent a nevén neveztünk.

A terhessékxrvagáz, hisztissé is tesz, megint nem alszunk fél évig, nem az érdekel,bent hogy néz ki,hanem hogy kint.,

Imádjuk mindkettőt,egyszerűen a kihordás körüli hiszti lecsengett,mert nem az a lényeg.

Se ő engem,se én magamat nem emeltem már piedesztálra,mert képes vagyok kihordani egy gyereket.

A lényeg ,h mit kezdesz vele,ha már kint van.

2014. júl. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!