Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nevelőapám egy bunkó mit...

Nevelőapám egy bunkó mit csináljak?

Figyelt kérdés

Két éve él velünk, tesómmal, velem és anyámmal de egy tulok. Nem tudom anyám miért jött össze vele, akármit mondok neki egyik fülén be a másikon ki. Múltkor is kérdeztem tőle, hogy milyen volt a napja erre annyit válaszolt, hogy "azt ballagjál odébb, te".


Anyám szerint csak poénkodik, de szerintem inkább egy tuskó. Egy évem van vissza még a suliból, anyámat szeretem, tesómat is, csak ez az ember ne lenne itt, mit tehetnék?


17f



2014. szept. 1. 01:08
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Találj ki róla valamit.. Láttad, ahogy kiveri az utcán, nőket fogdos a buszmegállóban, másik nővel csókolózik, ilyesmi. Aztán majd meglátjuk anyud kinek hisz. De amúgy függtök tőle? Szóval ti laktok nála, vagy ő nálatok?
2014. szept. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Költözz máshoz
2014. szept. 1. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyes, ezt ugye nem gondoltad komolyan?

Kérdező, szorítsd minimálisra a kapcsolatod vele, az pedig édesanyád dolga, hogy miért vele van. Gondolom, fel lennél háborodva, ha édesanyád azon mesterkedne, hogy távolítsa el mellőled a barátnőd, mert neki nem tetszik, ugye?

2014. szept. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kerüld,ne beszélj vele csak a kötelezőket.Anyud őt választotta,neked sajnos ebbe beleszólásod nem sok van.
2014. szept. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is utálom a nevelőfateromat, mondjuk anyámat se kimondottan szeretem.

De az enyém is ilyen, egy s*eggarc.

Keveset is vagyok itthon, mert amikor egyszer véletlenül itthon tartózkodom napközben, egesz nap azt hallgatom "Riháááárd, moss már fel, Rihárd, vidd ki a szemetet, Rihárd főzz már valamit" ezzel párszor nem is lenne gáz, meg nyilván én is itt lakok, csak kiveszem a részem, de o eközben a kanapen tesped az okádék sőrhasával. Fúj, hanyok ha rágondolok

2014. szept. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!