Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi az igazi ok szerintetek,...

Mi az igazi ok szerintetek, hogy anyum mindig bunko, banto es kritizalo velem annak ellenere hogy jo "gyerek" vagyok? Egyebkent 25 eves.

Figyelt kérdés
Anyam soha sem volt erzelmekkel teli ember soha egy puszi vagy oleles meg akkor sem mikor edi 3 evesek voltunk. Es egesz eletem soran cask kritizal, barmit teszek az tuti nem jo. Kul 3 batyam van es oket imadja ok az istenek, pedig "rossz gyerekek" voltak es most sem segitenek es tojnak anyam fejere. En nem megis en vagyok a fekete barany. Egyszer kozolte hogy o sosem akart lanyt cask fiut. De kozben meg elvarja hogy joban legyunk. Elvarna. en szeretnek is. Szoval mit lehetne tenni? Vagy lehet hogy veszett ugy ?

2014. febr. 17. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni, neki ilyen a szemelyisege, valtozni nem fog. Megszokod, vagy megszakitasz vele minden kapcsolatot.
2014. febr. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok minden van az ilyen hátterében, de ellene tenni nemigen lehet. Kérdés, hogy milyen volt az Ő családjában az Ő helyzete ? Lehet, hogy pont ilyen, és Ő ezt a mintát hozta otthonról. Az is lehet, hogy benned a rivális nőt látja, ami bármily furcsa is, de előfordul. Nem tudni, hogy édesapátok veletek él-e, mert a szüleid közti viszonyban is lehet esetleg sajátos mozzanatokat találni. Sajnos a gyerekeknek gyakran kell szembenézniük azzal, hogy személy szerint több törődést, szeretetet várnának el a szülőktől és emiatt esetleg egész életükre ilyen szeretet-hiányosak lesznek, mert nem tudják feldolgozni.
2014. febr. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A szuleim egyutt elnek es a mai napig is nagyon szeretik egymast. Azzal nincs is gond. De az teny hogy en apas vagyok a fiuk meg anyasak es hogy ha apuval tobbet beszelgetunk, mert ugye vele szepen lehet, akkor feltekenykedik es cirkuszt csinal. A lany/ noise vonasokat, ugy ertem viselkedest stb nem szereti valami oknal fogva es azt sem szereti bennem hogy noise vagyok. sminkelek stb. neha ugy beszel mintha tini lennek. O kul nagyon fius termeszet. Eleg osszetett szemelyiseg. Egy novere van aki nagyin noise es unokatestvere is mind lany es az o jellemvonasaikat is cask kritizalja es undorral mondja, hogy olyan vagyok mint ok. :( fura. Valami rossz tenyleg erhette regen. Nem tudom, de a sajat lanyoddal megis cask rendes kapcsolatot kene apolni nem? Jah es mondogatja, hogy fogom-e gondjat viselni ha oreg es beteg less, hat sztem ahhoz az kellene, hogy megteremtse, hogy akarjak a kozeleben lenni. ????? fura
2014. febr. 17. 10:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem anyukád beteg, ne haragudj, hogy ezt mondom ...

Jobb, ha nem szólsz vissza neki és beletörődsz, hogy ő ilyen...

2014. febr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!