Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Tegnap összevesztem anyámmal, mert szerinte nem tisztelem a nevelőapámat.

Meg volt beszélve, hogy sulira apámhoz költözök, erre tegnap nevelőapám elkezdett pattogni, hogy csak gondot okoznék apának és maradjak itthon.

Mondtam neki, hogy ezt apám meg én már lerendeztük, ne szóljon már bele, még csak rokonok sem vagyunk, és kölcsönösen utáljuk egymást, ne nehezítsük meg egymás életét.

Erre ő azzal jött, hogy mindig apám helyett apám volt, persze ideges lettem, lökdösődtünk meg hasonlók.

Anyám emiatt pedig ilyen nevelős cuccba akar beíratni.

Hol normális ez?!



2014. szept. 1. 18:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
62%
Azért, mert nem jöttök ki a nevelőapáddal, és amikor összekaptok ő nem képes kiállni melletted nehogy már beírasson mindenféle helyre.
2014. szept. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%
Mióta van nevelőapád, mióta él veletek, te hány éves vagy?
2014. szept. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
15%
Anyadnak van igaza, valoban nem tiszteled a neveloapadat.
2014. szept. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
63%
Fogd magad és menj az igazi apádhoz, és kész!
2014. szept. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Eselyes, hogy a kerdezo max 14, ugyhogy a "fogd magad es koltozz apadhoz" mint lehetoseg nem jatszik, ha az anyja nem engedi.
2014. szept. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
77%
És ha nem tiszteli? Most azért, mert valaki a nevelő apja lesz, nem kell egyből puszi, meg pacsi. A tisztelet emberek nem jár, hogy valaki idősebb, vagy olyan helyzetbe van. A tiszteletet mindenképp ki kell érdemelni! Az, hogy náluk most mi a helyzet valójában, azt nem lehet tudni, hogy mi okozta a feszültséget, stb...
2014. szept. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
32%
Na nehogy már egy kis taknyos lökdösse a nevelőapját, mert a nevelőapja nem ért vele egyet.
2014. szept. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
8éve kb 16
2014. szept. 1. 18:36
 9/30 anonim ***** válasza:
23%
Bocsi, de tevedsz. A tisztelet minden embernek kijar. Akkor nem jar, ha arra raszolgal a viselkedesevel. A kerdezo neveloapja ennyivel nem adott ra okot, a kerdezo viszont igen: bunko beszolas (rokonok se vagyunk), lokdosodes.
2014. szept. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
34%
Tehat 8 eves korodtol nevel, torodik veled es ezt erdemli. Gratulalok.
2014. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!