Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apumnak van igaza, és tényleg...

Apumnak van igaza, és tényleg sokat eszünk, vagy nekem?

Figyelt kérdés

Ittam reggel egy kávét, és ettem egy zsemlét magában. Ebédre is ettem egy szendvicset, egy tejeskávéval. Most fogok vacsizni, párolt zöldséget fogok enni csirkével. (Általában vacsira eszem főtt ételt).


A húgom evett 2 kakaóscsigát, tejberizst, 2 szendvicset, müzlit, és pufit.


Apu ma azon veszekedett, hogy annyi kaja kell nekünk, mint egy kifőzdének.. Szerintetek tényleg nagyon sokat eszünk?


2014. júl. 30. 17:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem esztek sokat. Nem tudom, hány évesek vagytok, de növésben lévőknél ez normális.
2014. júl. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én 16, a húgom 12.
2014. júl. 30. 17:57
 3/13 anonim válasza:
92%
Nincs. Lehet apukádnak rossz napja van és ilyen dolgon is felhúzta magát.
2014. júl. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

nem esztek sokat


igaz, mi már nem vagyunk fejlődésben, de a mai menü


(épp nem egy túl egészséges nap)


reggeli: összenyomós melegszendvics (félbarna kenyér, párizsi és paptikásszalámi, sajt, margarin ketchup) frissen hozzá paradicsom)


tízórai: én ettem 5-6 szeet fűszeres chipset, férjem egy újabb összenyomós szendót, amit reggel elcsomagoltunk neki)


ebéd: chillisbab készült , 1-1 zsemlével ettük..


vacsira, fél szelet kenyér lesz uborka paprika paradicsommal

utána sárgadinnye



tegnap:

reggeli:fél zsömle reggelire,

tízórai: nekem főtt kukorica, férjem plusz egy szendó sok zöldséggel

ebéd: tejfölös paprikáslisztben sütött csirkemell, friss vegyes salátával

vacsi: férjem evett a maradékból, plusz kukorica, nekem kukorica, majd sárgadinnye



szerintem ez azért több, mint amit ti esztek, én tartom a súlyom, a férjem is nagy nehezen(ő fogy) és mindketten normál testalkattal rendelkeünk..(20-22 BMI-vel már ez nagyon nem mérvadó)



nem esztek sokat

2014. júl. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk képest még keveset is esztek, pedig nem szoktak ránk szólni soha.
2014. júl. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
általában mindig ugyanennyit esztek? mert ha igen akkor nem kajoltok sokat
2014. júl. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Hát elég egysíkú étrend (kakaós csiga, tejberizs és müzli egyazon napon, csupa szénhidrát és cukor), de soknak nem sok.


Összehasonlításként az én mai menüm:

1 pogácsa reggelire, 1 adag falafel pitában vegyes zöldséggel ebédre, spenót 1 db tükörtojással vacsorára, nemrég pedig egy pohár joghurt.


28N

2014. júl. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

pontositva felesleges és drága dolgokat esztek, a tesod csak cukrot meg szénhidrátot evet, 16 évesen napi 2 kávé...

ez így nagyon nem jó napközben rendes kaja nem nasik gyümölcs, sima csapvíz

2014. júl. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Dehogyis, ez nagyon kevés. Mikor tinik voltunk, nálunk tényleg elég sok kaja fogyott, de apukánk sosem vetette a szemünkre. Pedig mi lányok vagyunk mindketten, és nem is voltunk se ducik, semmi.
2014. júl. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok de minőségre borzasztó. A hugod egy hozza képest óriasi adag szénhidratot és cukrot tolt le,hasznos tápanyagot nem. Ha ilyen a napi étrendje akkor bajai lesznek hamar..
2014. júl. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!