Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Azt hiszik az anyukam a...

Azt hiszik az anyukam a noverem, nagyon zavar (? )

Figyelt kérdés

Tegnap kezdodott a suli es mar unom, hogy mindig azt mondjak anyura hogy a noverem. Uj suli mert kistesom lett es nagyobba koltozztunk hogy neki is legyen szobaja. Anyu 33 eves en 12 es a tanarno kerdezi anyutol hogy edesanyatok nem tudott bejonni? Erre anyu mondja hogy az o edesanyja Debrecenbe el es bar nagy esemeny az unokaja iskola kezdese de megsem akkor hogy ezert felutazzon ... valami ilyesmivel egetett be az elso nap. Jo cuccai vannak elegans meg minden csak olyan gyerekes arca es nem is nagyon sminkeli magat szerintem attol picit idosebbnek letszanak ha jobban sminkelne magat.

Nagyon idegesit es o meg csak nevet ezen ami meg jobban idegesit.


2014. szept. 2. 14:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%

Te h.lye vagy. Örülj ,hogy anyàd nem egy elhìzott, lepukkant lògò arcú nõ hanem kinéz valahogy.

Engem sose zavart, hogy a nõvéremnek nézik, inkàbb menõ volt.

Csak nem zavar, hogy jobban néz ki mint te ? ;)

2014. szept. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Ahelyett hogy örülnél, hogy ilyen fiatalos anyukád, és ad magára, nem úgy, mint a legtöbb mai anyuka, aki az első gyerek születése után elhagyja magát, 200 kilóra meghízik, és trampli módjára kezd el öltözködni...
2014. szept. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is volt olyan időszak, amikor anyukámat a nővéremnek nézték. Én nagyon büszke voltam rá :)
2014. szept. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Örülj neki, így neked is jó kilátásaid lesznek öregedés terén, te is sokáig fiatalos leszel! Szerintem anyukád jól kezelte a helyzetet, nem égetett le!
2014. szept. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Hááát az én lányom 13, én 36 és mindig a nővérének néznek mert hál'Istennek szép sima arcom van, és fiatalosan is öltözöm. A lányom nagyon büszke rá, akárhányszor megtörténik ez, utána mindig agyon puszilgat és mondja, hogy mennyire büszke. Nagyon rosszul esne, ha ezt cikinek tartaná. Te is inkább legyél büszke rá, hogy szép, fiatal anyukád van.
2014. szept. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem tehet arrol ahogy kinezz. De mindig valami h u lye seget beszol mikor kerdezik hogy anyukatok....

mint tegnap is.

Ezert akarom mindig hogy apa vigyen valahova mert o 34 es kicsit idosebbnek latszik csak neki soha nincs ideje.

2014. szept. 2. 14:36
 7/22 anonim ***** válasza:
53%
Ugyan mar! Meg csak tegnap kezdodott a suli, es "unod mar"!? Egy kicsit tulzasban viszed itt a dolgot, nem hinnem hogy anyukad 25 nezne ki. Tanarno hibat kovetett el, bumm neki, egyszer kijavitod es kesz. Nem te vagy az elso gyerek akinek anyja 21 evesen szult. Ne fujd fel ezt mar annyira.
2014. szept. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
Anyadnak van humorerzeke, te meg egy kis hisztis liba vagy. Inkabb buszke lennel ra...
2014. szept. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
69%

Nekem anyumat a nagymamámnak nézték.

Egyébként inkább egy viccel ütötte el a kínos pillanatot.

Nekem kellemetlenebb volt, mikor bárányhimlővel vittem a húgom és a lányom egyszerre az orvoshoz.

Ott a vadidegen doki nekiállt engem osztani, hogy miért nem védekeztem, hogy van annyi eszem hogy tizenévesen szültem.

Azt hitte a húgom a lányom.

Neki milyen megalázó lehetett, hogy ilyet szólt neki az orvos: több eszed legyen ám mint anyádnak.

Elgurult picit a gyógyszerem...

2014. szept. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
Örülj neki, hogy anyád jól tartja magát...és reménykedj, hogy Te is öröklöd a fiatalos külsejét, ha már a humorából nem örököltél
2014. szept. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!