Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők titeket mennyire zavar...

Szülők titeket mennyire zavar ha a gyereketek napi több mint három órát játszik a gépen és közben idegenekkel beszélget mikrofonon?

Figyelt kérdés

2014. júl. 22. 21:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%
Nem zavar, mert nem engedem napi 3 órát játszani a gépen.
2014. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
56%
Napi több mint 3 órát egyik sem játszik. Szerencsére van értelmes elfoglaltságuk is.
2014. júl. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
69%

Attól is függ szerintem hogy mennyi idős.

Az meg szerintem nem baj ha másokkal beszélget. Én is szerettem/szeretek másokkal csak úgy beszélgetni neten.

2014. júl. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
21%

Én is szoktam idegenekkel beszélgetni mikrofonon mert szeretek ismerkedni és jóval több mint 3 órát is gépezek naponta de emellett találkozom ismerősökkel is.Ja és még nem raboltak el meg stb az idegenek :DD A kettő nem zárja ki egymást.A géptől semmi baja nem lesz a korlátozás pedig tök hülyeség (jó persze ha 8éves oké de ha nagyobb akkor azért maga is eltudja már dönteni mi kell neki)

14/f

2014. júl. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nagyon pocsék gyerekkoruk lehet. Ilyenkor adok hálát az égnek, hogy én a nyolcvanas években születtem. Sajnálom ezeket a mai gyerekeket, hogy csak ennyiből áll a gyerekkoruk.
2014. júl. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
11%
Ja és a válasz a kérdésre: bár nincs gyerekem, de én nem engedném ennyit a gép előtt ülni. Csak akkor meg gondolom, gyűlölne engem, mert a többi gyerek meg mind a gép előtt rohad egy álló egész nap. Legalábbis én nagyon sokat látok, akinek a gép előtt megy el az egész napja ahelyett, hogy az utcán lenne a barátaival, vagy bárhol.
2014. júl. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Nézd a dolog pozitív oldalát,legalább tudod,hogy jó helyen van és hallod,hogy miről beszélgetnek!:)
2014. júl. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
19%
Ezekből a gyerekekből lesznek az elcseszett felnőttek. Arra emlékeznek a gyerekkorukból, hogy egész nap a gép elött ültek, és meresztették a seggüket. Gratula... És ami hab a tortára, hogy ők is így fogják nevelni a gyerekeiket.
2014. júl. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
19%
8: Sajnos igen.
2014. júl. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
11%
Az a durva, hogy már ha fogják magukat, és elmennek barátokkal találkozni, az is abból áll, hogy mindenki nyomogatja az okostelefonját. Kiábrándító és elkeserítő. Sivár egy élet. Én is a 80-as években születtem, és nagyon sajnálom a fiam, hogy neki most kell. Próbálom arra terelni, hogy neki ne ilyen élete legyen, de látom, hogy tényleg nehéz lesz neki, pl. barátokkal programot csinálni, ha nekik így telik az életük.
2014. júl. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!