Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » "011-ben derült ki, hogy a...

"011-ben derült ki, hogy a nagyobbik kislányom férje megkárosította a családot. Ekkor úgy tünt a lányom elválik a párjától. A Lányom nem nekünk hisz, a párja mellé állt és minket tart ellenségnek. Hogyan kaphatjuk vissza a lányunkat?

Figyelt kérdés
Az inkriminált vő "építési vállalkozó", de az elmúlt 3-4 évben még minden megbízóját megkárosította . 2013-ban a másik kislányom megbízta -bár ne tette volna- építsen egy kétlakásos családi házat, nekünk a szülőknek és maguknak bekerülési áron cserébe az ott lakásért. 2014-márciusára eltünt az előre odaadott közel 20 mill. és a házun még 20%-os készültségben sem volt kész. Az elszámoltatás során még ő volt -és a lányom a felesége volt felháborodva! Azóta 10-12- panaszos levelet kaptam munkatársaitól és 3-4 megbízójától, hogy milliókkal tartozik nekik is a vőm azon vég "nevében" melynek 1 hónapig én voltam a tulajdonosa és az ügyvezetője a lányom, azaz a felesége, aki semmi disznóságáról nem akar tudni és a párjának hisz, nem nekünk és az előbb említett megkárosítottaknak. A vőmmel megszakítottuk a kapcsolatot, de a lányom -az unokámmal mellette van a másik kislányom ingyen odaadott lakásában lakva, s most fognak átköltözni egy belvárosi ingatlanban, ami az én tulajdonom. Itt "működik" az iroda és a vőm még egy ügyvédnek is "kiadta" a tudtomon kívül! Kitiltani és bérleti díjat szedni tőle még mindig -a lányomra való tekintettel- nem merek követelni tőle, annál is inkább, mert a volt károsúlta néhány napja jelezték-mint volt cégtulajdonosnak-, hogy feljelentik a vőmet többen összefogva. Hátha ez "felnyitja" a lányom szemét, ebben bízok a párommal.

2014. szept. 11. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Először is jelentsétek fel. Aztán majd előbb-utóbb a lányod is rájön, hogy milyen ember a férje.
2014. szept. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Jelentsétek fel, mert benne fogsz maradni! A cég ügyvezetője te voltál, és rád egy jó ügyvéddel rád fogja veretni a balhét. Most nem annak van az ideje, hogy a lányodra légy tekintettel. Annak majd felnyílik a szeme, mikor a rózsaszín köd eloszlik az agyáról.
2014. szept. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
A kislányotok fiatalkorú? Mert ha nem, jó lenne már leszakadnotok róla... és most teljesen függetlenül attól, hogy a csalással kapcsolatban igazatok van-e vagy sem. Írásodból az tűnik ki, hogy te kb. pont tojnál az "inkriminált" vődre, ha nem utálnád annyira, amiért elvette tőled a picilányodat.
2014. szept. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Ha már a lányod úgy sem szól hozzátok, akkor tegyétek meg a vőd ellen a megfelelő jogi lépéseket. Jelentsétek fel. Ezen felül menjenek a saját lakásukba lakni, ne rajtad élősködjenek. Tedd ki őket a saját kéglidből. Akkor majd lesz miért haragudni.

Talán az eljárás végére majd rájön a lányod, mekkora szemét a férje.

2014. szept. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A lányod hadd tanuljon a saját kárán, de magadat ne hagyd kihasználni, én kitiltanám a helyedben.
2014. szept. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha elfogy a pénz a lányod is észheztér
2014. szept. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért is van minden válasz lepontozva?
2014. szept. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

#3: te ennyire idióta vagy, hogy nem tudsz olvasni, csak közhelyeket szajkózni?


Lenyúlt a vő egy rakat pénzt (20 milla) a kérdezőtől.

2014. szept. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8-as, helyesbítek: a kérdező által írtak szerint a vő és a LÁNYA nyúlták le a pénzt, ugyanis a lánya a cég ügyvezetője, papíron ugyanúgy felelős, szóval ha a kérdező feljelenti a vőt, a lányát is feljelenti vele együtt.
2014. szept. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%

Ugyan miért is kellene nekem képben lennem? Leírtam, hogy a kérdésben írtak alapján mit gondolok a dologról, de NEKEM nem is kell tisztában lennem a részletekkel.



Az üzenet küldője: Bulyáki Lajos

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 09:01

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: "011-ben derült ki, hogy a nagyobbik kislányom férje megkárosította a családot. Ekkor úgy tünt a lányom elválik a párjától. A Lányom nem nekünk hisz, a párja mellé állt és minket tart ellenségnek. Hogyan kaphatjuk vissza a lányunkat?

"A kislányotok fiatalkorú? Mert ha nem, jó lenne már leszakadnotok róla... és most teljesen függetlenül attól, hogy a csalással kapcsolatban igazatok.."

Az üzenet témája: Móni

Az üzenet szövege: Sajnos "önnek fogalma sinccs a részletekről" egyáltalán nincs képben

2014. szept. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!