Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen vadak a szüleim?...

Miért ilyen vadak a szüleim? 😞

Figyelt kérdés
Szüleimnek boltjuk van, egy cigány gyerek múltkor majdnem lopott, de anyám kidobta. Most meg anyu beszólt neki, mert a gyerek itt állt a bolt előtt, hogy mit keres itt, takarodjon meg stb. Aztán az kínjába nevetett, bátyám meg leütötte a bicikliről - mert bicajjal volt. Nagyon sajnáltam :(( Jó, köcsög volt, meg minden, de ezt nem kellett volna. Szó szerint sírva fakadtam kis híján......
2014. okt. 1. 22:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
38%
Nem kellett volna megütni szerintem sem, pláne ha gyerek. Vannak más eszközök erre.
2014. okt. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem annyira gyerek :( De én az a fajta vagyok aki utálja az erőszakot meg effélét, hiába volt szemét az a gyerek...
2014. okt. 1. 22:22
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
A szüleid biztos nem azert dolgoznak,hogy mas csak ugy ellopjon ezt-azt.Ha kitiltjak a boltbol az jogos-megütni azert nem kellett volna.
2014. okt. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
a ti pénzeteket lopta el (igen, még áru, de már megvettétek, pénzt költöttek rá, amiért cserébe nem láttok viszont semmit, ha ellopják), gondolom a szüleid örülnek, ha megélnek, ne egy tolvajt sajnálj már...
2014. okt. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudhatod, mit csinált még az a gyerek. Van, amikor elszakad a cérna, főleg ha sokat dolgoznak, erre meg valaki odamegy és lopkod...
2014. okt. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Akkor is! Nem kell leverni a bicikliről valakit. Ha tolvaj ha nem, nem lopta el mert anyám kidobta idejében. Tolvaj és cigány ide vagy oda, EMBER. Lehet h bogyózik, drogos, de akkor is! Ilyen vagyok, nem szeretem ha mást megütnek. Talán ha a fiú kezdte volna az ütést, akkor. :(

Nyilván senki sem hagyja magát, de a cigány gyerek meg nyomi volt a bátyámhoz képest.. JAJ úgy sajnáltam:(((

2014. okt. 1. 22:45
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

" Lehet h bogyózik, drogos, de akkor is!"


Majd amikor megerőszakol mert jól bebogyózta magát akkor is embernek fogod tartani?

2014. okt. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező senki sem kényszerítette a cigány kölyköt hogy lopjon, neked hogy esne ha ellopná a telefonod?
2014. okt. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%
Kilop? Kiröhög ? Meg sajnalod? Boltot ne vezess
2014. okt. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%

Ne legyél már ennyire álszent kérlek! A cigány tolvaj. Lehet nem az első eset, hogy lopott, így igenis ki kell dobni, sőt ha rajtam múlva én középkori büntetést is bevezetném. Lopás esetén levágni a karját!

Kíváncsi lennék, hogy akkor is ennyire ajnározód őket, ha éppen téged bántanak???

Tényleg ne járj úgy mint ez a nő..

[link]

2014. okt. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!