Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nem engedi hogy szőke...

Anyám nem engedi hogy szőke hajam legyen, mert pajzsmirigy beteg vagyok (gyulladás, túlműködés). igaza van?

Figyelt kérdés

Van itt összefüggés? Hajfestés és a betegség között? Festettem már hajat a betegség alatt, de nem rendes szőkére,csak vörösre,barnára, világosbarnára. És egy tincsem hidrogénszőke.

Egy hét és 18 leszek, de még így sem merem megcsináltatni,mert ki fog nyírni.Inkább meggyőzném...


2014. okt. 5. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is ez van és mióta az eszem tudom szőke vagyok vagy 15 éve semmi köze a pm.nek a hajfeatéshez
2014. okt. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Ezt orvossal, fodrásszal kéne megbeszélni. Édesanyád csak félt, azt kéne megtudni okkal-e.
2014. okt. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is van pajzsmirigy problémám, de még egy orvos se mondta, hogy emiatt nem lehetek szőke. O.O Ami érdekes mert már négy éve az vagyok.

Amúgy az én anyum se engedte a szőkét, de megcsináltattam és végül beletörődött. Ez a hajfestés tipikusan a "minden csoda 3 napig tart" kategória.

Csak vigyázz a szőkével, van olyan barátnőm akinek olyan a haja a szőkítéstől, mint a drótkefe. Jó fodrász, minőségi festék, az enyém 4 év után is sima és fényes.

2014. okt. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Azt nem tudom, hogy a pajzsmirigy betegségednek mi köze van a hajfestéshez. De az biztos, hogy a hajfestés nem egészséges, leginkább a szőke teszi tönkre a hajadat (illetve a fekete), nagyon sokat kell vele vacakolni és nehogy azt hidd, hogy a fodrász szépre csinálja majd meg, mert ők is el szokták rontani, pedig nem olcsó fodrászhoz járok. Kb. 1 hét után látszik a lenövés, gusztustalan. Szóval én semmiképpen nem vállalnám be. Van egy mostanában divatos, természetes módja a hajfestésnek, válassz inkább onnan színt, ez egyáltalán nem ártalmas az egészségre és mág a hajadat is széppé teszi:

[link]

2014. okt. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

De nekem muszáj a szőke,mert nem túl szép az arcom,és azt hallottam, az ilyen arcon sokat dob a szőke haj.

Köszi a válaszokat :)

2014. okt. 5. 14:29
 6/12 anonim ***** válasza:
21%
Hât akkor próbáld ki. De nem mindenkinek áll jól. Van egy barátnõm, akinek nem a legszebb az arca. Most szõke, de nem áll neki jól. Amikor vörös volt, na az!! Eskü megszépült. Hogy anyud megnyugodjon, konzultálj orvossal, majd festesd be, de tényleg figyelj oda a minõségre. Ha nem jön be, akkor vissza lehet festeni más szìnre, csak nem tesz jót a hajadnak az állandó festegetés. Elõbb-utóbb megtalálod azt a hajszìnt ami a legjobb neked. :)
2014. okt. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A szőke hajtól nem biztos, hogy szebb leszel. Általában azoknak áll jól, akik majdnem szőkék, világosbarnak. Az nagyon ritka, hogy egy sötét hajú lánynak jól álljon a szőke. Persze én is minden hajszint kiprobaltam anno, nekem is a vörös állt legjobban, de most már inkább a barnat szeretem. Gondold át azért ezt a festést, vagy csináld fokozatosan melirral, akkor közben is láthatod, hogy jó lesz-e neked a szőke haj.
2014. okt. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

14:05, mi köze a lenövésnek a fodrászhoz ? :D

A koponyádba nem tud belefesteni ,hogy a növő hajad eredeti színe ne látszódjon :D Akinek nem látszik sokáig annak jó szar haja van, 1 hónap alatt az egészséges növés az 1-1,5 cm, az 1 hét után már bőven látszik...illik az a szőke oda.

2014. okt. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mnnyibe kerül ez a khadi?
2014. okt. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
írd majd meg a fejleményeket!
2014. okt. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!