Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alacsony a tshm. Járok orvosho...

Alacsony a tshm. Járok orvoshoz pajzsmirigy túltengésem van, egy másfél hónapja szedek rá gyógyszert, a ft4-em és az ft3-am nagyon sokat javult de a tsh-m semmit sem ez is lehet a pajzsmirigy miatt? Alacsony tsh szintnél is nagyon nehéz teherbe esni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 18. 16:18
 1/3 anonim válasza:

Nekem első alkalommal 8 hónap-ba telt mire rendeződött a tsh szintem.Másfél hónap alatt csak annyit lehet elérni,hogy nem fokozódik a túlműködés.

Nem teherbe esni nehezebb,hanem megtartani a terhességet.

Főleg ha metothyrint szedsz. remélem tudtam segíteni

2014. ápr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen nagyon szépen köszönöm a válaszodat. Akkor türelmesebbnek kell lennem :)
2014. ápr. 20. 11:27
 3/3 anonim ***** válasza:

1.terhességemnél Ft4 55,5,Tsh 00,1 volt.

Így estem teherbe és a pajzsmirigy túlműködésem csak a 4.hónapban derült ki..2.terhességemnél tsh katasztrófális volt ft4 épp hogy jó volt és a férjemmel egyetlen egyszer csináltuk gumi nélkül és még szoptattam is.3.terhességre nem számítottam ,műtétre készültem h kivegyék a pajzsmirigyemet.Metothirynt szedtem amikor kiderült h terhes vagyok ft4 alacsony tsh is alacsony volt..a metothiryn vitte le nagyon az ft4-et!A terhességeim alatt propicylt szedtem!Semmi gondom nem volt a terhességeimmel,csupán annyi hogy a hibbant orvosok mindegyik gyerekemre azt mondták h szellemi fogyatékos lesz!!!Ma 8,6,4 évesek és makk egészsègesek!Annyi bajuk volt h a szülés után pár napig nekik is túlműködött a pajzsmirigyük az anyai hormonok miatt!Az első 2gyerek betalockot kapott erre.El is múlt nekik kiürültek az anyai hormonok..A 3.gyereknél viszont megint megcáfoltuk az endokrinológus véleményét mivel az első 2 gyereknél kért track vizsgàlatot (vérből,ebből derül ki h a babàba mennyire keringenek az anyi hormonok) A 3.gyereknél azt mondta teljesen felesleges mert ÚGYIS neki is túl fog működni!!100% azt mondta És nem lett igaza!A 3.lánnyommal 5nap után hazamehettünk és semmi gyógyszer nem kellett neki!Feljegyzést is készített róla a doki! :)

2015. jan. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!