Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy 15 éves gyerek-lány...

Egy 15 éves gyerek-lány tényleg agyvérzést kaphat attól, hogy a szülei határokat szabnak neki, és nem hagyják pl. hogy szexeljen amikor akar?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..


Na ez már nekem durva. Nehogy már, egy 15 éves kislánynak ne lehessen parancsolni, mert hát szegény 'agyvérzést kap, ha parancsolnak neki'. Csak én gondolom úgy,hogy ilyen nem létezik?


2014. okt. 7. 22:20
1 2
 1/11 gelazso ***** válasza:
75%
na ne már, nem hiszed komolyan
2014. okt. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Azért van mert egy kis elkényeztetett szaros. Ha az én 15 éves gyerekem ennyire nem bírná a fegyelmezést úgy nyakonvágnám hogy egy életre megjegyezné. Sajnos manapság a szülők egyre inkább hagyják hogy föléjük nőjön a gyerek és az ilyenekből lesznek az akaratoskodó id*óta tinik.
2014. okt. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Nos ha a szülők nem csak tiltanának folyamatosan mindent, azzal a remek indoklással, hogy "mert csak", akkor talán jobb szülő-gyerek kapcsolatok lennének, ahol veszekedés nélkül meg lehet beszélni a dolgokat.

Nekem szüleim sose tiltottak semmit. Aztán mégis mindig kitűnő voltam, elsőre fölvettek orvosira, nem volt évente két abortuszom, sose kellett kiváltani se a detoxból, se a rendőrségről. Félre ne értsetek, nem voltam én szent életű, de ismertem a határaimat.

Kérdező eleve rossz a fölfogásod, "parancsolni" akarsz a gyerekednek, ahelyett hogy segíteni támogatni akarnád.

Ha nekem lesz gyerekem, ugyan úgy bánok majd vele, mint velem a szüleim. Nem hogy szorosra fogom a pórázt, nem is akarom majd pórázon tartani. Mögötte állok majd, de hagyom, hogy maga tapasztalja meg a világot, hiszen nekem úgyse fog hinni, mint ahogy egyetlen tini sem hisz a szüleinek.

2014. okt. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
#2, az ilyen kontrával szokott menni... csak gondoltam időben figyelmeztetlek...
2014. okt. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, nincsenek csodák, bármitől agyvérzést lehet kapni, amitől hirtelen felmegy valakinek a vérnyomása, aztán, hogy erre kinek mekkora a hajlama, az már zömmel genetika, van, akinek fiatal korban is gyengébbek az érfalai és kisebb nyomás-emelkedést bírnak ki, és vannak, akinek idős korban is elég erősek az erei...

Úgyhogy elvben kapHAT, de nem gyakori...

2014. okt. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

engem sose engedtek el este, mindig legkésöbb utolso busszal haza kellett ernem, ennyit is max félévente. es neztek hogy nem -e ittam alkoholt. baratom nem lehetett.. aztan egyre jobban harcoltam veluk. vegul 18evesen mar elengedtek reggelig. hát legyen eleg annyi hogy életemben eloszor ittam alkoholt úgy rendesen töményet. és a mentö vitt el. nem ismertem a korlataimat, talan azert mert hirtelen jott a szabadsag, ugy ereztem vegre mindent megtehetek.

nem feltetlenul az o hibajuk, de ha nem tartottak volna burokban, akkor nem ìgy alakult volna.

2014. okt. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Van ilyen ember, de egyrészt ez korfüggetlen, másrészt egy a millióból. Van, aki nem tűri az igát. Én is ilyen ember voltam/vagyok, csak nem agyvérzést, hanem olyan szintű remegést és vérnyomás-növekedést tapasztaltam mindig, hogy vagy le kellett ülnöm, vagy bepörögtem tőle. Pedig rég túl vagyok már a kamaszkoron, de már kamaszként szülőktől külön éltem.
2014. okt. 8. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát azért én nem ütném meg a gyerekemet ha agyvérzést kapna...
2014. okt. 8. 06:37
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

Alapból régen rossz, ha PARANCSOLNI akarsz a gyerekednek.

A gyerek nem érzelemmentes robot, vagy rabszolga.

2014. okt. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%
Kaphat,miért ne kaphatna? Vannak emberek akiknek erre hajlama van,hogyha ideges akkor ez történik. Egyébként ha már hitetlenkedsz,értelmezd a kérdést,nem a szexelő helyzet volt...Egyébként se kell a szüleidtől engedélyt kérni mikor szexelsz. Vagy te család apa/anyaként mész szülőkhöz megkérdezni szexelhetsz-e? Kamasz se más téma. HA jól nevelted addig vár a szexel amíg nem lesz rá lelkileg és testileg is érett. Ha rosszul nevelted akkor meg tök mindegy úgyse tilthatod meg:)
2014. okt. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!