Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem kaphattam ajándékot...

Miért nem kaphattam ajándékot a szüleimtől? (Többi lent) (lottó)

Figyelt kérdés

Én és az anyukám elmentünk lottózni tadamm és nyertünk elég nagy összeget.

És még egy rágot sem kapok ajándékba a nyert összrgből :( Miért van ez?



2014. okt. 19. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Én tudom a választ. ELmondom személyesen hol is laktok pontosan és a szüleid mikor járnak dolgozni? Szeretitek az állatokat, esetleg a kutyákat? Van is netán? Milyen helyen laktok, csöndes könnyen megközelíthatő? :D
2014. okt. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha ennyire tudod hol lakunk akkor mond meg szerintem hol lakunk.
2014. okt. 19. 23:18
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerinted
2014. okt. 19. 23:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
az #1-es kérdezte...és azzal akart poénkodni, hogy beakar törni hozzátok...gondolom nem vagy 14 év fölött...és miért kötelező nyeremény esetén ajándékot venni? jobb is ha nyertek egy nagyobb összeget és nem kezdték el egyből szórni minden hülyeségre...
2014. okt. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Valószínűleg azért nem kapsz a nyereményből, mert a lottó árába se szálltál be, ill. mert bőven van anyukádnak olyan kiadása, amire nagyon jól jött ez a pénz. Persze egy rágó beleférhetett volna, de csak ő tudja, miért nem kaptál annyit se. De ne követelőzz, nem jó szokás, inkább kérd szépen.
2014. okt. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Máskor szokott neked rágót venni? Ha eddig nem vett, most miért venne? Aztán honnan tudod hogy nem beszéte már meg apukáddal, hogy vegyenek neked valami sokkal nagyobb ajándékot?
2014. okt. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
valószínű volt fontosabb dolog amire elköltötték azt a pénzt, lehet volt egy adósságuk és abból pont ki tudták fizetni
2014. okt. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Gondolom most is meg van mindened! Számítógép telefon stb! Iphone 5 stb
2014. okt. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!