Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Normálisak azok az emberek,...

Normálisak azok az emberek, akik azt hiszik, hogy a lottósorsolás csak hazugság / kamu? Valószínűleg az ilyenek még sose nyertek a lottón?

Figyelt kérdés

2014. szept. 6. 22:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

5-öst nyilván nem nyertek sokan, és mivel az ő kilétük is nagyrészt titokban marad, így könnyen elképzelhető, hogy valamit megbuherálnak a háttérben.

A telitalálatnál kisebb nyeremények pedig mind csak aprópénz ahhoz képest, amennyit az emberek befizetnek a feladott szelvényekből..

2014. szept. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Az ötös is csak aprópénz. 5-10 szeres hasznuk van akkor is, ha kifizetik.
2014. szept. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy egy kettest vagy egy hármast nyersz egyszer (vagy akár többször is), nem azt jelenti, hogy az ötöst ténylegesen megnyeri valaki.

De szerintem nem igazán érné meg manipulálni, mert így is egy csomó pénzt leszednek maguknak és nagy gáz lenne, ha kiderülne, hogy tényleg csalnak.

2014. szept. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem az olyan játékok tűnnek buheráltnak, mint pl ezt azt nyerhetsz, ha regisztrálsz, megadod x adataidat


volt, hogy megadtam, erre már hívtak is telefonon, rám akartak sózni ezt azt, de a nyereményjátékról egy szót sem mondtak..

2014. szept. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem függetlenül attól, hogy manipulálják e a sorsolást vagy nem, az emberek vajmi keveset értenek a valószínűség számításhoz és ebből van a félreértések nagy része.
2014. szept. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
Engem az zavar, hogy a 70-es években jóval gyakrabban volt 5-ös találta, szintehetente és volt, hogy többen is nyertek egyszerre, most meg nagyon ritkán. És nem hiszem el, hogy kevesebben vesznek szelvényt. Szóval én sem vagyok benne biztos, hogy minden normálisan megy, amikor az életben mindenhol áteverik a népet.
2014. szept. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
17%

Már mért lenne titokba ha valaki nyer???

Illető tuti ki lép munkahelyéről...

illető tuti másik házt vesz vagy látványosan fel ujitja.

Látál ilyet mostanság ???

2014. szept. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%

#7


Szóval aki felvesz HITELT, abból a pénzből vásárol másik házat, vagy felújítja.. az nyert a lottón?!

2014. szept. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

# 6


Ez simán statisztikailag nem igaz. Nézd nyugodtan vissza a statisztikát a szzrt honlapján. 85 telitalált volt az 5-ös lottón 1998 óta, ebből 9x ketten nyertek, egyszer 3-an és egyszer 4(!)en!


Ez azt mutatja, hogy átlagosan évente 5,3 alkalommal van teli találat, ami alig 2 hónapos ciklus. Ez egyáltalán nem hű de tág...


De a kérdésre is visszatérve, akik azt hiszik kamu azok egyrészt ostobák még ahhoz is, hogy belássák, a szerencsejáték ZRT havonta többet keres a lottón, mint egy 5-ös lottó főnyeremény, ugyanis a bevételének fix %-a kerül csupán a nyeremény alapba és főnyeremény alapba meg tényleg csak egy töredék.

Másrészt meg önigazolás, hogy ők azért nem nyertek, mert igazából kamu...

2014. szept. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
42%
#9 vagy tényleg kamu, amivel etetik a népet. gondolom egyik válaszoló sem szrt tulajdonos, hogy mögé lásson. Csak abból táplálkoztok, ami infót a zrt közzétesz.
2014. szept. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!