Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Szüleim 20 éve házasok. Soha semmilyen probléma nem merült fel, egy hangos szó sem hangzott el köztük. Nemrég apukám vett valamit, amit olcsóbban is megkapott volna, azóta anyukám levegőnek nézi. Nagyon rossz átélni ezt, látni ahogy elmennek egymás mellett mint két idegen. Mit tegyek hogy kibéküljenek? Az anyukám nagyon makacs.

2014. okt. 22. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megoldják. Nem egészséges emberi kapcsolat ahol nincs nézeteltérés. Eddig is összevesztek. Csak te most nőttél fel és vetted ezt észre. De szerintem ez nem egy olyan hűdenagy balhé amit ne tudnának megoldani.
2014. okt. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Nemrég apukám vett valamit, amit olcsóbban is megkapott volna"


EZ nem elég ok ilyen mértékü összeveszésre, biztos valami más is van a háttérben. Vagy ez volt az utolsó csöpp.

2014. okt. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Anyukámnak több mint egy éve nincs munkája, ez nyomasztja. Valamint az anyósa is egyre jobban idegesíti. Remélem igazatok lesz és megoldódik. Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2014. okt. 22. 16:37
 4/4 anonim válasza:
Szia, nem tudom, hogy milyen lány vagy, de ha annyira nyomaszt a dolog akkor csinálhatnál nekik egy vacsorát vagy valamit:) Vagy hogyha ezt nem tudod megoldani. Ésszerű lenne leülni hárman megbeszélni a dolgot, hogy téged ez nagyon zavar.
2014. okt. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!