Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Össze vesztem anyukámmal,...

Össze vesztem anyukámmal, hogy tudnám ezt jóvá tenni?

Figyelt kérdés

Mióta együtt van a mostohaapámmal nem nagyon beszélünk , eltávolodtunk. Van egy közös gyermekük 3 éves.

Anya folyton veszekszik velem , hogy sose vagyok otthon, nem beszélek velük nem foglalkozok a húgommal.

Gyűlölök itthon lenni , állandó vita meg negativitás megy itthon.

Próbálok én vele beszélni de sose ér rá , ha meg itthon van mostohám inkább nem megyek ki..

Hugomat szeretem de egy igazi ördög. Ki nem állhat, meg az ő viselkedése is kiállhatatlan...

Tegnap anyám elküldött itthonról.


2014. okt. 25. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Szóval anyád egyszer elküld otthonról, máskor meg azon hisztizik, miért nem vagy otthon? Én a helyedben menekülnék ebből a közegből. Majd ha felnő a húgod, vedd fel vele a kapcsolatot.
2014. okt. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tegnap este azt mondta , hogy pakoljak és költözzek el. Amúgy 17 éves vagyok..
2014. okt. 25. 09:34
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Az igen... Van hova menned? Barátok, párkapcsolat, esetleg más rokon, aki osztja a véleményedet?

Ha anyád ennyire ellened van, én a helyedben megpróbálnék önerőből létezni ezentúl, nem is keresném, ha képes így kidobni.

2014. okt. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Hány éves vagy? Kiskorút nem lehet csak úgy elküldeni! És miért Te akarod jóvá tenni? Adtál rá okot? A mostohát nem szereted, ezt még el lehet fogadni, ha elég nagy voltál, amikor mostohád lett. Nem a Te társas, édesanyádé, és ő valószínűleg érzékeli ezt. Aztán lehet, hogy már elszokott a kis gyerek gondozásától, és újként hat neki a kistesó. Te nem vagy hibás, ha nem foglalkozol annyit a testvéreddel, mint anyukád elvárja. A korkülönbség miatt is lehet, meg nem a Te dolgod. Azért szeresd. Egyáltalán van hová menned, ha anyukád nem mérgében, hanem tényleg komolyan gondolta ezt a kijelentését? Drukkolok Neked, hogy ne kallódj el.
2014. okt. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
társas helyett társad
2014. okt. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Maximum a páromhoz vagy a barátnőmhöz tudnék menni.

Higgyétek el már rég óta el akarok innen menni csak még nincs annyi pénzem

2014. okt. 25. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!