Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 20 éves vagyok és meleg!...

20 éves vagyok és meleg! Homofób szülőkkel!?

Figyelt kérdés
Nem tudják hogy meleg vagyok, apám már pedzegeti mindig kérdezgeti hogy miért nincs barátnőd talán bu*i vagy? meg ilyeneket folyton nem hagy nap mint nap megkérdezi és már eléggé unalmas, ha elmondanám neki az igazat, akkor szerintem kirakna lakásból nem viselkedek lányosan, utálok már lassan élni, anyámal testvéreimmel senkim sincs akinek elmondhatnám! én is gyülőlöm magam emiatt, de nagyon fáj hogy így reagál apám mindig tagadom hogy nem nem vagyok b*zi, teljesen hetero a stílusom sajna én is utálom emiatt magam, de most mit tegyek akik körül vesznek vagy le se sz*rnak vagy homofóbok? munkám nincs keressem folyamatosan de nincs lehetőség rá, de már utálok apámal is találkozni emiatt hogy folyton kérdezgeti, nem is tudok kapcsolatott keresni mert kémkedik utánam..

2014. okt. 28. 06:27
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%
Ne utáld magad, mert felesleges. Ez nem a te döntésed volt, nem a te hibád. Nem egy undorító dolog ez, csak sokan annak tartják, sajnos. Valakivel muszáj leszel beszélni erről, mert ha nem, magadnak ártasz. Valaki csak van, akiben megbízol.
2014. okt. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%
ha mégegyszer megkérdezi akkor mondj igent :)
2014. okt. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
Mondta ha bu*i vagy fiam, kitagadlak és felakasztom magam..
2014. okt. 28. 07:13
 4/50 anonim ***** válasza:
82%
Ha ennyi esze van az apádnak akkor jobb is ha felköti magát...
2014. okt. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
83%

Mondd meg neki hogy oke, keressen kotelet.


Apad egy korlatolt marha, de ez az o dolga.


Neked a sajat eletedet kell elned, a sajat mododon kell megtalalni a boldogsagot. Ha ez a szuleidnek nem tetszik, az az o bajuk.

2014. okt. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
35%
Apád nem marha. Most úgy őszintén, első felindulásból -amit persze nem gondolhatott komolyan- mit mondott volna??? Én ezen szavak mögött több poénkodást értek (még ha sértő is), mint eltökélt szándékot. Muszáj elmondanod valakinek, barátaidnak(anyudnak, vagy először csak tesódnak) vagy bárkinek, akitől nem tartasz annyira mint az öregtől... És amikor már kellőképpen magabiztos leszel, oda tudsz állni elé, és majd könnyebben el fog fogadni.
2014. okt. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb: találj munkát! Most a legnagyobb baj ez! Találj és merülj a munkába. A többi majd fokozatosan oldódik, találkozol emberekkel, akikkel tudsz őszintén beszélgetni.
2014. okt. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan egyszerű ez a kérdés. Szerintem, ha az apád nem is, de anyud, a tesók el tudnak fogadni. Az lenne a megoldás, ha esetleg itt, össze tudnál ismerkedni valakivel, aki még munkát is tudna neked keresni-ajánlani egy közeli városban. Elköltöznél. Saját életet kezdenél. Kérek mindenkit, aki olvassa: Segítsetek ennek a srácnak!
2014. okt. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is keress munkát, koncentrálj arra! Lehetőleg más városban nézelődj, keress más fiatalokkal társbérletet, akkor olcsóbb a szállás és húzz a francba ebből a környezetből! Mielőbb! N31
2014. okt. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 Bence_ ***** válasza:
100%
Ha valaki szeret az elfogad.
2014. okt. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!