Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A strandon csak a gyerek...

A strandon csak a gyerek medencét használhatja az 1 év körüli baba? A szülőkkel nem mehet be a nagymedencébe (nem meleg vizesbe)?

Figyelt kérdés
2012. máj. 25. 10:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én bevittem a fiamat, senki nem szólt érte. Persze nem akkor vittem be, amikor amúgy is tömegnyomor volt a nagymedencébe:)
2012. máj. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Megfelelő úszógumival, miért ne mehetne bele a nagy medencébe?
2012. máj. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem bármelyik medencét használhatja, kivéve a termálvizeset. Túl hideg ne legyen, de a kellemes langyos víz nekik is jól esik. A lányom 1,5 évesen a 150 cm mély vízbe ugrált a partról (előtte 1 éve babaúszásra járt már), ezt a 20 cm-es babapancsolóban nehezen tudta volna megtenni.
2012. máj. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. máj. 25. 10:43
 5/12 anonim ***** válasza:

Én már találkoztam többször azzal a helyzettel, hogy a nagymedencébe nem mehetett be a hároméves gyerekem, velem, meg karúszóval fölszerelkezve. :-( Mondjuk az ilyen strandokra soha többé nem is mentünk.

Volt olyan hely, ahol a gyerekmedencébe a szülő nem léphetett be, hanem azt mondták, hogy azért vannak ott felvéve fiatal lányok, hogy ők vigyáznak a kicsikre a vízben, mert higiénés okok miatt a szülő be sem léphet a vízbe. Na gondolhatjátok, mennyit akart bemenni az egyévesem anya nélkül..... A másik medence termálvizes volt, a harmadikba meg (mély víz) nem lehetett a picit bevinni. Ez speciel Berekfürdő volt - soha többé nem megyünk arra a sz..r helyre.

2012. máj. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsó!! Ez komoly??? Nem mehetett be az anyuka???
2012. máj. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, ez komoly. Azt mondták, ezért vannak a fiatal lányok akik ott dolgoznak, hogy majd ők bemennek a gyerekekkel. Én se beülni akartam a vízbe, hanem csak beleállni és fogni a gyerekemet (derekáig ért a víz) de nem engedték. El is jöttünk onnan, azóta se ajánlom senkinek azt a helyet.
2012. máj. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Pedig Berekfürdő egyébként -felnőtteknek- jó, én legalábbis szeretem.

Azóta van egy kislányom, így oda nem megyünk...

2012. máj. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Több helyen is van ilyen, amit Gabka írt, az én kedvencem, amikor elindult a gyerek a vízben, elcsúszott, és el is merült. A felügyelő kislány háromszor olyan távol volt, mint én, és a reakciósebessége hát, hmm. hagyott némi kívánnivalót maga után...

Így én bepattantam a medencébe és kiszedtem a gyereket, mire a kiscsaj minősíthetetlen hangon megkísérelt kioktatni arról, hogy szégyelljem magam, és a gyerek majd felállt?? volna magától is...


MOndanom se kell, hogy én az élni és élni hagyni híve vagyok, nem szoktam konfrontálódni, de a sokadik h.lye p.csa, ostoba tehén, és ennél durvább mondatok elhagyták a száját jó hangosan, hívtam a főnökét, és akkora balhét csaptam, hogy csak na. A főnöke meg fel volt háborodva, hogy a kislány ilyen otromba, és még figyelmetlen is.. No comment.

2012. máj. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

)-es, ez nagyon durva! Legalább kirúgták a kiscsajt?

Egyébként máshol is láttam már ilyen helyet, ahol a szülő nem mehet be a gyerekével, de engem ez felháborít. Egyrészt miért is kéne nekem megbízni egy vadidegen kiscsajban, aki épp nyári melón unatkozza végig a napot a strandon? Másrészt, ami még fontosabb: miért kéne a gyerekemnek vadidegennel pancsikálnia??? Harmadrészt: ha már családilag strandolni megyünk és kifizetjük az amúgy sokszor igen húzós belépőt, akkor azért megyünk családilag, mert együtt akarunk lenni, vagyis nem másnak akarom passzolni a gyerekeket, hanem velük játszani, velük pancsolni.

2012. máj. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!